03.08.2020 10:31

Powstanie "Wonder Woman 3"! Reżyserka odpowiada, że to będzie "jej ostatni" film

Niedługo odbędzie się premiera filmu "Wonder Woman 84". Z tej okazji reżyserka Patty Jenkins podzieliła się swoimi przemyśleniami dot. przyszłości serii.

Powstanie "Wonder Woman 3"! Reżyserka odpowiada, że to będzie "jej ostatni" film
foto: materiały prasowe/Warner Bros.

Jenkins niedawno udzieliła wywiadu portalowi Geek, w którym wyjaśniła, że następny film o superbohaterce będzie jej ostatnią przygodą z Wonder Woman. Pierwsza odsłona była wielkim hitem dla filmów spod znaku DC, więc reżyserka najprawdopodobniej mogłaby pracować nad kolejnymi produkcjami spod znaku Detective Comics bez najmniejszego problemu. Ale Jenkins nie chce też przesadzać w drugą stronę.

Powstanie Wonder Woman 3. Ostatni film z serii?

Według niej, osiągnęła już sporo w serii - dlatego nawet trudno jest jej wyobrazić sobie, co może zawrzeć w "Wonder Woman 3":

"

WW84 dało mi szansę na spróbowanie mnóstwa rzeczy, których nie mogłam wrzucić do oryginalnego filmu. Byłam niezwykle szczęśliwa, że mogłam opowiedzieć historię jej początku - ale to były jej narodziny, nie widzieliśmy w pełni, co może osiągnąć. Teraz mam okazję pokazać szczyt jej możliwości.

Z drugiej strony pamiętałam zawsze, że ona jest Boginią, która chce pomóc ludzkości - ona nie pokonuje złych ludzi, ona chce im pokazać, jak mogą być lepsi. Następny film będzie pewnie moją ostatnią przygodą z Wonder Woman, więc muszę w nim pokazać wszystko, co chcę. To będzie trudne i musimy zachować ostrożność. "

"Liga Sprawiedliwości" - oto zapowiedź Snyder Cut, który wprowadza największego złoczyńcę ze świata DC
"Liga Sprawiedliwości" - oto zapowiedź Snyder Cut, który wprowadza największego złoczyńcę ze świata DC
Przeczytaj także "Liga Sprawiedliwości" - oto zapowiedź Snyder Cut, który wprowadza największego złoczyńcę ze świata DC

Jenkins w rozmowie z Total Film wyjaśniła też, że na razie nie chce myśleć o kolejnej odsłonie "Wonder Woman". Wszystko po to, by odświeżyć sobie umysł:

"

Nie uda mi się wymyślić czegoś dobrego, dopóki nie wyjdzie "Wonder Woman 1984", ponieważ chcę sobie odświeżyć umysł i zająć się czymś innym. Ale tak, mam pomysł na to, jak pierwszy film ma się łączyć z drugim, z produkcją o Amazonkach i potem jeszcze z trzecim. "

"Wonder Woman 1984" ma zadebiutować w kinach w październiku 2020 roku. Plany mogą oczywiście ulec zmianie ze względu na obecną sytuację na świecie.

Foto: Shutterstock - zdjęcie poglądowe
Foto: Shutterstock - zdjęcie poglądowe
Przeczytaj także Oto najlepszy filmowy bohater w dziejach! Kogo widzowie wytypowali na absolutnego ulubieńca?
Tagi: News Wonder Woman 1984 Gal Gadot