15.01.2020 13:57

Powstanie aktorski remake "Piotrusia Pana". Kto zagra w nowej produkcji Disneya?

Już niedługo powstanie kolejny aktorski remake klasycznej animacji Disneya. Mowa o "Piotrusiu Panie". Film trafi na platformę Disney+. Kto w nim zagra?

Piotruś Pan
foto: kadr z filmu Piotruś Pan

Już niedługo do grona klasycznych bajek Disneya odtworzonych przez żywych aktorów dołączy "Piotruś Pan". W planach wytwórni jest bowiem nowa wersja animacji zatytułowana "Piotruś Pan i Wendy". Twórcy poszukują obecnie odtwórców tytułowych ról.

"Piotruś Pan" - powstaje aktorski remake filmu Disneya

Jak podaje portal The Illuminerdi, osoby odpowiedzialne za remake "Piotrusia Pana" rozpoczęły etap castingu. Obecnie poszukiwani są dziecięcy aktorzy, które zagrają głównych bohaterów "Piotrusia Pana i Wendy". Trwa nabór na osoby, które chcą wcielić się w Piotrusia Pana, Wendy, Johna Darlinga i Michaela Darlinga. Oto jak prezentuje się ogłoszenie castingowe:

"

Piotruś Pan – od 10 do 14 lat – Chłopiec, który nigdy nie dorósł. Magiczne dziecko, które jest pewnym siebie i odważnym wojownikiem z i bez miecza. Główna rola.

Wendy – od 12 do 14 lat – przebiegła dziewczyna, pełna dobrej energii, której nie podoba się rychła podróż do szkoły z internatem. Nie jest do końca gotowa na krok w dorosły świat. Głowna rola.

John Darling – do 9 do 11 lat – mały chłopiec o starej duszy. Jednak dojrzały młodzieniec nie unika życia pełnego zabawy ze swoją siostrą i bratem. Główna rola.

Michael Darling – od 6 do 9 lat – uroczy dzieciak, który rzadko jest widywany bez swojego najlepszego przyjaciela - pluszowego misia. Główna rola. "

Nowy "Piotruś Pan" to oczywiście nie pierwsza aktorska wersja w historii adaptacji słynnej książki J.M. Barrie'ego. Tym razem zobaczymy jednak urealnienie disneyowskiej interpretacji tej powieści dla dzieci.

Najlepsze bajki Disneya
Najlepsze bajki Disneya
Przeczytaj także Top 15: Najlepsze filmy Disneya wszech czasów, które warto obejrzeć

"Piotruś Pan i Wendy" - kiedy premiera filmu Disneya?

Reżyserem filmu został David Lowery znany z innego remake'u Disneya - "Mój przyjaciel smok" z 2016 roku. Na razie nie wiadomo kto zagra główne role w filmie "Piotruś Pan i Wendy". Zdjęcia do filmu mają trwać od kwietnia do sierpnia 2020 roku, więc gwiazdy filmu zostaną wyłonione w ciągu najbliższych tygodni. Nie podano jeszcze, kiedy film trafi na platformę Disney+.

Pocahontas
Pocahontas
Przeczytaj także Disney nie stworzy aktorskiej wersji "Pocahontas". Film obraziłby zbyt wiele osób

Zobacz też: Nie tylko "Król Lew" - lista wszystkich aktorskich remake'ów klasycznych bajek Disneya

Tagi: News Disney Disney Plus