Powstanie film "LEGO Batman 2". Zajmą się nim twórcy "LEGO Przygody"

Kamil Kacperski
06.12.2018 11:27
Powstanie film "LEGO Batman 2". Zajmą się nim twórcy "LEGO Przygody" Fot. materiały prasowe

"Uniwersum filmowe LEGO" doczeka się kolejnego wysokobudżetowego projektu - reżyser poprzedniego filmu o "klockowym" Batmanie Chris McKay potwierdził informację.

Już niedługo w kinach pojawi się 2. odsłona filmu "LEGO Przygoda", w którym ponownie zobaczymy Batmana w wersji klockowej. To właśnie dzięki byciu cichym bohaterem produkcji z 2014 roku, LEGO Mroczny Rycerz w 2017 roku doczekał się swojego solowego projektu. Okazuje się, że nie była to pojedyncza przygoda, a Nietoperza Rodzina jeszcze powróci na wielkie ekrany. 

Takimi informacjami podzielił się reżyser 1. części i współtwórca "LEGO Przygody" Chris McKay. Artysta odpowiedział jednej z fanek, że już pracuje ze swoją ekipą nad "LEGO Batmanem 2":

Powstanie LEGO Batman 2

Niestety, na razie oprócz informacji, że ruszyły prace nad nową odsłoną przygód LEGO Batmana, nie wiemy o projekcie nic. Możemy założyć, że powróci obsada z 1. części, czyli Michael Cera w roli Robina, Rosario Dawson jako Barbara Gordon, Ralph Finnes grający Alfreda oraz oczywiście Will Arnett, który podkłada głos tytułowej postaci. 

Reżyser zapowiedział również, że rola Batmana ma być bardziej rozbudowana w "LEGO Przygodzie 2", niż była w poprzednim filmie i według niego to powinno zaspokoić fanów Zamaskowanego Krzyżowca. Przynajmniej na jakiś czas. Sam McKay jest również reżyserem zapowiedzianego w 2017 roku projektu o Nightwingu. I chociaż na temat filmu od dawna nie pojawiły się żadne nowe informacje, to twórca uspokaja, że produkcja powoli powstaje i ma się dobrze. 

Kiedy premiera LEGO Przygody 2?

Jak wspomnieliśmy na początku, Batman powróci w "LEGO Przygodzie 2". Premiera filmu o klockowych bohaterach jest zaplanowana na 8 lutego 2019 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.