Powstanie film "LEGO Batman 2". Zajmą się nim twórcy "LEGO Przygody"

Kamil Kacperski
06.12.2018 11:27
Powstanie film "LEGO Batman 2". Zajmą się nim twórcy "LEGO Przygody" Fot. materiały prasowe

"Uniwersum filmowe LEGO" doczeka się kolejnego wysokobudżetowego projektu - reżyser poprzedniego filmu o "klockowym" Batmanie Chris McKay potwierdził informację.

Już niedługo w kinach pojawi się 2. odsłona filmu "LEGO Przygoda", w którym ponownie zobaczymy Batmana w wersji klockowej. To właśnie dzięki byciu cichym bohaterem produkcji z 2014 roku, LEGO Mroczny Rycerz w 2017 roku doczekał się swojego solowego projektu. Okazuje się, że nie była to pojedyncza przygoda, a Nietoperza Rodzina jeszcze powróci na wielkie ekrany. 

Takimi informacjami podzielił się reżyser 1. części i współtwórca "LEGO Przygody" Chris McKay. Artysta odpowiedział jednej z fanek, że już pracuje ze swoją ekipą nad "LEGO Batmanem 2":

Powstanie LEGO Batman 2

Niestety, na razie oprócz informacji, że ruszyły prace nad nową odsłoną przygód LEGO Batmana, nie wiemy o projekcie nic. Możemy założyć, że powróci obsada z 1. części, czyli Michael Cera w roli Robina, Rosario Dawson jako Barbara Gordon, Ralph Finnes grający Alfreda oraz oczywiście Will Arnett, który podkłada głos tytułowej postaci. 

Reżyser zapowiedział również, że rola Batmana ma być bardziej rozbudowana w "LEGO Przygodzie 2", niż była w poprzednim filmie i według niego to powinno zaspokoić fanów Zamaskowanego Krzyżowca. Przynajmniej na jakiś czas. Sam McKay jest również reżyserem zapowiedzianego w 2017 roku projektu o Nightwingu. I chociaż na temat filmu od dawna nie pojawiły się żadne nowe informacje, to twórca uspokaja, że produkcja powoli powstaje i ma się dobrze. 

Kiedy premiera LEGO Przygody 2?

Jak wspomnieliśmy na początku, Batman powróci w "LEGO Przygodzie 2". Premiera filmu o klockowych bohaterach jest zaplanowana na 8 lutego 2019 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.