Powstanie film o Lemmym Kilmisterze - liderze Motörhead. Znamy pierwsze szczegóły

17.06.2020 13:47
Powstanie film o Lemmym Kilmisterze - liderze Motörhead. Znamy pierwsze szczegóły Fot. AFP/EAST NEWS

Lemmy Kilmister był wokalistą słynnej metalowej grupy Motörhead. Muzyk już wkrótce doczeka się filmowej biografii. Co wiemy o produkcji?

The Hollywood Reporter donosi, że Greg Olliver pracuje nad filmem biograficznym traktującym o zmarłym wokaliście MotörheadLemmym Kilmisterze. Reżyser ma już pewne doświadczenie w tej tematyce - 10 lat stworzył dokument o słynnej kapeli. 

Powstanie biografia Lemmy'ego Kilmistera - lidera Motörhead

W projekt zaangażowany jest również menedżer Motörhead, Todd Singerman, który pełni funkcję jednego z producentów. Film ma opowiedzieć historię Lemmy'ego od wczesnej młodości w Anglii, pracy jako technik w zespole Jimiego Hendrixa i trasy koncertowej z grupą Hawkwind. Tytuł to po prostu "Lemmy", a zdjęcia mają ruszyć na początku 2021 roku.

Przeczytaj także

Lemmy Kilmister założył zespół Motörhead w 1975 roku i działał w nim przez 40 lat, aż do końca życia. Zmarł w 28 grudnia 2015 roku po przegraniu walki z wyjątkowo złośliwym nowotworem.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.