Powstanie kobiecy spin-off "Johna Wicka" o tytule "Ballerina". Wiemy, kto będzie reżyserem

09.10.2019 11:26
Powstanie kobiecy spin-off "Johna Wicka" o tytule "Ballerina". Wiemy, kto będzie reżyserem Fot. shutterstock.com

Wytwórnia Lionsgate potwierdziła, że w produkcji jest nowy kobiecy spin-off "Johna Wicka". Główną bohaterkę produkcji podobno już poznaliśmy w 3. odsłonie przygód płatnego zabójcy. Wiemy też, kto będzie reżyserem "Balleriny".

Lionsgate oficjalnie ogłosiło powstanie kobiecego spin-offu "Johna Wicka" o tytule "Ballerina". Reżyserem nadchodzącego dzieła ma być Len Wiseman, który ma na koncie filmy z serii "Underworld", czy "Szklaną pułapkę 4.0".

Ballerina - nowy spin-off Johna Wicka

Jak podaje portal Deadline, nowy film akcji skupi się na historii młodej tancerki, która jest przy okazji wytrenowaną zabójczyni. Kobieta będzie szukała zemsty na ludziach, którzy zabili jej rodzinę. Scenariusz produkcji przygotuje Shay Hatten, który pomagał w napisaniu skryptu do "Johna Wicka 3: Parabellum".

Na razie niestety nie wiemy, kto wystąpi w roli głównej. Deadline informuje jednak, że podobno gwiazdę nowego filmu poznaliśmy w "Johnie Wicku 3". Bohaterką prawdopodobnie zostanie jedna z kobiet grających tancerki w szkole dla zabójców, którą odwiedza Wick. Wśród nich znalazła się Unity Phelan, którą w napisach końcowych opisano słowami "ballerina". Są to jednak jedynie spekulacje.

Przeczytaj także

"Ballerina" ma powstać najszybciej, jak się da. Producentami filmu zostali Erica lee, Basil Iwanyk oraz reżyser "Johna Wicka" Chad Stahelski. Gwiazdor serii, czyli Keanu Reeves wcieli się natomiast w rolę producenta wykonawczego. Niestety nie wiemy, czy ulubieniec internetu wystąpi w spin-offie, ale raczej jest to mało prawdopodobne. Na szczęście na kolejne przygody samotnego zabójcy nie będziemy musieli długo czekać - "John Wick 4" zadebiutuje w kinach już w 2021 roku.

Zobacz także: Keanu Reeves, jakiego nie widzieliście. Zaskakujące zdjęcie z planu "Bill i Ted 3"

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.