Powstanie kolejna część filmu z serii "Krzyk". Kiedy premiera?

07.11.2019 08:53
Powstanie kolejna część filmu z serii "Krzyk". Kiedy premiera? Fot. . kadr z wideo Scream | 'Where Are You?' (HD) - Neve Campbell | Miramax/YouTube

"Krzyk" to słynny amerykański slasher w reżyserii Wesa Cravena. Pierwszy film został wyprodukowany w 1996 roku.

Po czterech filmach i trzech sezonach serialu telewizyjnego nadszedł czas na kolejną część "Krzyku". Produkcja Wesa Cravena została bardzo ciepło przyjęta i wywołała lawinę podobnych produkcji. Obraz to typowy przedstawiciel slasherów. Bohaterami jest najczęściej grupka związanych ze sobą przyjaciół, którzy są celem mordercy. Wszystkie części "Krzyku" opierały się na tym samym schemacie. Fani produkcji zastanawiają się, co mogliby zobaczyć w kolejnej części.

Powstanie kolejna część filmu z serii "Krzyk". Kiedy premiera?

W przeciwieństwie wielu innych kontynuacji horrorów to Wes Craven nakręcił wszystkie cztery części. Ponadto w każdej z nich wystąpili ci sami aktorzy. Mowa o Courteney Cox, Neve Campbell i Davidzie Arquette. Aktora, która w filmie wcieliła się w Sidney Prescott przyznała, że ciężko wyobraża sobie kolejną część "Krzyku" bez Wesa Cravena:

Wiesz jak to jest, myślę, że to mogłoby być niemałym wyzwaniem. Wes Craven odszedł... To dzięki niemu filmy były tak dobre.

Przeczytaj także

Arquette wyznał Slasher Radio, że bardzo chciałby nakręcić kolejną część "Krzyku":

Tak, oczywiście. Chciałbym to zrobić. Myślę, że Wes Craven wciąż byłby częścią tej nieprawdopodobnej przygody. To mogłoby być jak tribute. Myślę, że byłoby fajnie. Uwielbiam wszystkich, którzy są w to zaangażowani. Neve jest świetną aktorką [...].

Narazie nie wiadomo, kiedy odbyłaby się premiera i kiedy w ogóle rozpoczną się zdjęcia do 5. części "Krzyku". Miejmy nadzieję, że produkcja ujrzy światło dzienne tak szybko, jak to tylko możliwe.

Zobacz także: "Candyman", "Krzyk" i "Koszmar minionego lata". Klasyczne horrory doczekają się remake'ów?

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.