11.12.2019 08:38

Powstanie nowy "Kevin sam w domu". W roli głównej wystąpi gwiazda "Jojo Rabbit"

Jakiś czas temu Disney potwierdził, że przygotuje nową wersję filmu świątecznego "Kevin sam w domu". Teraz poznaliśmy członków obsady nadchodzącej produkcji.

Kevin sam w domu
foto: kadr z filmu "Kevin sam w domu"/Disney

Według informacji podanych przez Entertainment Weekly w sierpniu 2019 roku, szef Disneya zapowiedział, że wkrótce powstanie uwspółcześniona wersja przygód zaradnego chłopca, który zostaje na święta zupełnie sam w pustym domu atakowanym przez złodziei. Nowy "Kevin sam w domu" ma być dostosowany do następnego pokolenia widzów, ale bądźmy szczerzy - będzie też żerował na nostalgii osób, które wychowywały się z Kevinem.

Reboot Kevina samego w domu - poznaliśmy obsadę

Wygląda na to, że prace nad filmem rozpoczną się raczej prędzej, niż później. Portal Deadline podał bowiem nazwiska głównych aktorów, którzy wystąpią w odświeżonej wersji świątecznego klasyka. Główną rolę dzieciaka zostającego na gwiazdkę w domu zagra Archie Yates, którego będziemy mogli zobaczyć w docenionym przez krytyków "Jojo Rabbicie" w reżyserii Taiki Waititiego. Jego rodziców zagrają natomiast Ellie Kemper i Rob Delaney. 

Zobacz także: Posłuchaj połączenia hitu Black Sabbath z muzyką z filmu "Kevin sam w domu"

Kemper znana jest najlepiej z występów w popularnym serialu "The Office", natomiast Delaney najbardziej zapadł widzom w pamięć jako Peter z "Deadpoola 2". Aktor pojawił się również gościnnie w spin-offie "Szybkich i wściekłych" o tytule "Hobbs and Shaw" (gdzie zresztą na ekranie również towarzyszył mu Ryan Reynolds). 

Wiemy również, że reżyserią filmu zajmie się Dan Mazer, twórca "Co ty wiesz o swoim dziadku?" oraz "Who is America?" z Sachą Baronem Cohenem w roli głównej. Scenariusz przygotują natomiast Mikey Day i Steeter Seidell. Obydwaj panowie pracują obecnie przy programie "Saturday Night Live".

Wiemy, że nowa wersja "Kevina samego w domu" ma zadebiutować na platformie streamingowej Disney+, ale niestety nie wiemy, kiedy się to stanie. 

Myślicie, że Yates sprawdzi się w roli Kevina?

Tagi: News Deadpool Kevin sam w domu Jojo Rabbit