Powstanie sequel "Jokera"? Reżyser rozmawiał z Joaquinem Phoenixem

22.09.2019 09:36
Powstanie sequel "Jokera"? Reżyser rozmawiał z Joaquinem Phoenixem Fot. . kadr z wideo Joker Teaser Trailer #1 (2019) | Movieclips Trailers/YouTube

Premiera "Jokera" odbędzie się dopiero w październiku 2019 roku, a twórca już zastanawiał się nad kontynuacją historii Jokera. 

Film nie wszedł jeszcze na ekrany kin, a reżyser "Jokera" rozmawiał już z Joaquinem Phoenixem na temat sequela. Tuż po premierze odtwórca głównej roli przyznał, że dołączenie do obsady było szalenie ciężką decyzją. Aktor zastanawiał się, czy zagranie w filmie, który opowie o komiksowej postaci, będzie dobrym posunięciem i nie wpłynie źle na jego karierę. W końcu Joaquin zdecydował się na rolę. Po premierze rozmawiał już z Toddem Philipsem na temat kolejnej części. 

Powstanie sequel "Jokera"? Reżyser rozmawiał z Joaquinem Phoenixem

W sierpniu 2019 roku twórca w pogadance z Total Magazine powiedział, że w każdym momencie mógłby nakręcić kolejny film z Joaquinem: 

Zrobiłbym wszystko z Joaquinem, w momencie. Nie ma drugiej takiej osoby, jak on. Jeśli on by się zgodził i jeśli osoby pojawiłyby się na filmie, a Warner przyszedłby do nas i powiedział: "Wiecie co? Jeśli moglibyście coś wymyślić...". Cóż, czuję, że ja i on moglibyśmy zrobić coś niesamowitego.

Przeczytaj także

Chociaż film nie był wówczas wyświetlany w kinach, fani ucieszyli się z takiego pomysłu Todda. Teraz w rozmowie z Jakiem Hamiltonem reżyser przyznał, że rozmawiał już z Joaquinem: 

Cóż, myślę, że nie będzie drugiego filmu. Nie ma tego w naszych planach. Czy ja i Joaquin żartowaliśmy na temat potencjalnych pomysłów? Robiliśmy to, kiedy kręciliśmy film, bo tak się czasami robi. 

Cóż, Todd Philips często zmienia zdanie. Miejmy nadzieję, że "Joker" osiągnie sukces, a tłumy widzów chętnie pójdą obejrzeć film w kinie. Polska premiera najnowszego obrazu o złoczyńcy z Gotham odbędzie się 4 października 2019 roku. 

Zobacz także: Czy Joker Joaquina Phoenixa spotka się z Batmanem Roberta Pattinsona?

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.