Powstanie sequel "Jokera"? Reżyser rozmawiał z Joaquinem Phoenixem

22.09.2019 09:36
Powstanie sequel "Jokera"? Reżyser rozmawiał z Joaquinem Phoenixem Fot. . kadr z wideo Joker Teaser Trailer #1 (2019) | Movieclips Trailers/YouTube

Premiera "Jokera" odbędzie się dopiero w październiku 2019 roku, a twórca już zastanawiał się nad kontynuacją historii Jokera. 

Film nie wszedł jeszcze na ekrany kin, a reżyser "Jokera" rozmawiał już z Joaquinem Phoenixem na temat sequela. Tuż po premierze odtwórca głównej roli przyznał, że dołączenie do obsady było szalenie ciężką decyzją. Aktor zastanawiał się, czy zagranie w filmie, który opowie o komiksowej postaci, będzie dobrym posunięciem i nie wpłynie źle na jego karierę. W końcu Joaquin zdecydował się na rolę. Po premierze rozmawiał już z Toddem Philipsem na temat kolejnej części. 

Powstanie sequel "Jokera"? Reżyser rozmawiał z Joaquinem Phoenixem

W sierpniu 2019 roku twórca w pogadance z Total Magazine powiedział, że w każdym momencie mógłby nakręcić kolejny film z Joaquinem: 

Zrobiłbym wszystko z Joaquinem, w momencie. Nie ma drugiej takiej osoby, jak on. Jeśli on by się zgodził i jeśli osoby pojawiłyby się na filmie, a Warner przyszedłby do nas i powiedział: "Wiecie co? Jeśli moglibyście coś wymyślić...". Cóż, czuję, że ja i on moglibyśmy zrobić coś niesamowitego.

Przeczytaj także

Chociaż film nie był wówczas wyświetlany w kinach, fani ucieszyli się z takiego pomysłu Todda. Teraz w rozmowie z Jakiem Hamiltonem reżyser przyznał, że rozmawiał już z Joaquinem: 

Cóż, myślę, że nie będzie drugiego filmu. Nie ma tego w naszych planach. Czy ja i Joaquin żartowaliśmy na temat potencjalnych pomysłów? Robiliśmy to, kiedy kręciliśmy film, bo tak się czasami robi. 

Cóż, Todd Philips często zmienia zdanie. Miejmy nadzieję, że "Joker" osiągnie sukces, a tłumy widzów chętnie pójdą obejrzeć film w kinie. Polska premiera najnowszego obrazu o złoczyńcy z Gotham odbędzie się 4 października 2019 roku. 

Zobacz także: Czy Joker Joaquina Phoenixa spotka się z Batmanem Roberta Pattinsona?

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.