Powstanie serial animowany o Deadpoolu. Tylko dla dorosłych

Kamil Dachnij
11.05.2017 15:36
Powstanie serial animowany o Deadpoolu. Tylko dla dorosłych Fot. kadr z video

Donald Glover - przyszły Lando Calrissian w filmie o Hanie Solo - przygotuje serial animowany dla dorosłych o Deadpoolu dla kanału FXX. 

Kanał FXX zamówił od Marvela serial animowany o Deadpoolu. Produkcja ma trafić na małe ekrany w 2018 roku. Scenarzystami i producentami animowanych przygód Wade’a Wilsona będą bracia Donald i Stephen Glover. Pierwszy sezon ma się składać z dziesięciu odcinków. Twórcy nie zamierzają na szczęście wygładzić postaci i serial będzie przeznaczony dla dorosłych widzów.

Donald Glover znany jest przede wszystkim jako twórca, producent wykonawczy oraz główna gwiazda świetnie przyjętego serialu „Atlanta”. Będziemy go również widzieć w spin-offie „Gwiezdnych wojen”, gdzie zagra postać młodego Lando Carlissiana w filmie o Hanie Solo.

Serial o Najemniku zostanie wyprodukowany przez Marvel Television wraz z FX Productions i ABC Signature Studios. Jest to druga kolaboracja kanału FX z Marvelem. Pierwszą był „Legion”. Jednym z producentów będzie Jeph Loeb, który w taki sposób mówił o nadchodzącym projekcie:

Czy coś może dać nam więcej frajdy? Deadpool, Donald i FX – perfekcyjne połączenie dla Najemnika z niewyparzoną gębą. Jesteśmy podekscytowani współpracą z FX, którą rozpoczęliśmy z „Legionem”, a teraz będziemy kontynuować z tą przełomową animacją dla dorosłych.

Jeszcze nie wiadomo, kto użyczy głosu Deadpoolowi, ale po roli Ryana Reynoldsa można z pewnością stwierdzić, że nie będzie to łatwe zadanie. 

 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.