09.06.2017 11:51

Poznaj Novę w zwiastunie „Wojny o planetę małp”

Poznajcie Novę, czyli młodą bohaterkę będącą sojuszniczką Ceasara. A to wszystko w kolejnym zwiastunie „Wojny o planetę małp”.

Poznaj Novę w zwiastunie „Wojny o planetę małp”
foto: kadr z wideo

Co prawda pojawił się już ostateczny trailer dzieła w reżyserii Matta Reevesa, ale udostępniono kolejny materiał, w którym możemy lepiej poznać postać niemej Novy - w tę wciela się Amiah Miller. To ukłon w stronę oryginału - w dziele z 1968 roku również pojawiała się taka bohaterka, tyle że jako dorosła kobieta (grała ją Linda Harrison).

Przypuszczenia o tym, że w „Wojnie o planetę małp” mamy do czynienia z tą samą postacią potwierdził periodyk „Entertainment Weekly”:

"

Nova w filmie Reevesa to ta sama postać, którą grała Linda Harrison w oryginale. Chociaż ciągłość między rebootami a oryginalnymi filmami była niejasna do tej pory, to pojawienie się Novy jest najbardziej jawnym połączeniem. "

Poznajcie małą dziewczynkę będącą sprzymierzeńcem Ceasara w kolejnym zwiastunie zapowiadającym „Wojnę o planetę małp”:

Na ekranie pojawią się Andy Serkis, Woody Harrelson, Max Lloyd-Jones, Terry Notary, Steve Zahn, Karin Konoval czy też Judy Greer. Sam film ze scenariuszem Marka Bombacka oraz Matta Reevesa wejdzie do polskich kin 14 lipca 2017 roku. 

Mamy poznać dalsze losy Ceasara, który wraz z resztą człekokształtnych jest zmuszony do tego, aby wziąć udział w zabójczym konflikcie z ludźmi dowodzonymi przez bezwzględnego Pułkownika. W swojej wojnie będzie musiał zmierzyć się także z własnymi mrocznymi instynktami i zemstą za niewyobrażalne straty jego gatunku. Małpom przyjdzie skryć się przed wojskami Pułkownika w zaśnieżonych lasach.

Jak Ci się podoba trailer „Wojny o planetę małp”?

Robert Skowronski
Tagi: Zwiastuny Planeta małp