19.04.2017 14:06

Poznaj historię rodziny Supermana w zwiastunie serialu „Krypton”

Zwiastun nowego serialu „Krypton” trafił do sieci. Tym razem serial produkcji Syfy skupi się na przodkach Supermana.

Poznaj historię rodziny Supermana w zwiastunie serialu „Krypton”
foto: kadr z wideo

Amerykańska stacja Syfy ani myśli zwolnić i przedstawia kolejną gratkę dla widzów. Serial „Krypton”, będący prequelem historii Supermana doczekał się pierwszego zwiastuna.

Fabuła serialu opowiada o losach dziadka Supermana - Seg-Ela - który na dwa pokolenia przed jego narodzinami był zmuszony walczyć o honor rodziny El i ocalić swoją ukochaną planetę przed chaosem. Postać jest ukłonem w stronę współtwórcy Supermana, Jerry’ego Siegela oraz nawiązaniem do mini-serii Johna Byrne’a, „The World of Krypton”. Przekonajcie się, jak to wszystko będzie wyglądać: 

W rolę Seg-Ela wcielił się nieznany jeszcze szerzej Cameron Cuffe. W serialu występuje także Georgina Campbell (którą w czerwcu na ekranach kin zobaczymy w „Królu Arturze: Legenda Miecza”) jako Lyta Zod, córka generała będąca w zakazanym związku z Seg-Elem. Znany z „Gry o Tron” Ian McElhuinney zagrał dziadka głównej postaci, Val-Ela.

Producentem wykonawczym i twórcą historii serialu jest Davd S. Goyer, scenarzysta takich filmów jak „Człowiek ze stali”, trylogii Blade i fatalnie przyjętego „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”. Damian Kindler (serial „Jeździec bez głowy”) jest prowadzącym producentem wykonawczym.

„Krypton” póki co nie doczekał się daty premiery i Syfy nie zamówiła jeszcze całego sezonu, ale pilota możemy się spodziewać w 2017 roku. 

Myślicie, że serial ma szansę być hitem?

Kamil Dachnij
Tagi: Zwiastuny Superman