Poznaj sekciarski harem w nowej zapowiedzi horroru Małgorzaty Szumowskiej

25.03.2020 12:30
Poznaj sekciarski harem w nowej zapowiedzi horroru Małgorzaty Szumowskiej Fot. materiały prasowe/IFC Midnight

W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu "The Other Lamb" w reżyserii polskiej reżyserki Małgorzaty Szumowskiej. Koprodukcja opowiada o tajemniczej sekcie, która żyje według własnych zasad.

Już niedługo zadebiutuje najnowsze dzieło nagradzanej polskiej twórczyni Małgorzaty Szumowskiej. Film "The Other Lamb" to mroczna opowieść o sekcie mieszkającej z dala od cywilizacji. W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu.

"The Other Lamb" - nowy zwiastun filmu Małgorzaty Szumowskiej

Reżyserka takich filmów, jak "W imię...", "Sponsoring", "Body/Ciało" i "Twarz" weszła w międzynarodową współpracę, by powołać do życia "The Other Lamb". Produkcja na pograniczu horroru i dramatu pokazuje kult, prowadzony przez charyzmatycznego lidera znanego tylko jako Pasterz. Mężczyzna skupił wokół siebie grupę młodych kobiet, które pełnią funkcję jego uczennic i  "żon". Sekta żyje z dala od świata w osadzie rodem sprzed stuleci. Nowy zwiastun przybliża jej charakter.

Zapowiedź przez cały czas trzyma w napięciu. Trailer nie zdradza zbyt wiele na temat fabuły, ale wiadomo, że wydarzy się coś, co na zawsze odmieni życie głównych bohaterów. W rolach głównych wystąpili Raffey Cassidy ("Vox Lux", "Zabicie świętego jelenia"), Michiel Huisman ("Zaproszenie", "Gra o tron") oraz Denise Gough ("Colette").

Przeczytaj także

"The Other Lamb" - kiedy premiera?

Autorką scenariusza do filmu jest Catherine S. McMullen. Za produkcją "The Other Lamb" stoją twórcy "Wolnego strzelca" i "Whiplash". Światowa premiera filmu odbyła się we wrześniu 2019 roku. Na razie poznaliśmy jedynie datę amerykańskiego debiutu, wyznaczonego na 3 kwietnia 2020 roku. Film miał trafić na platformy VOD i do wybranych kin. Na razie nie wiadomo, kiedy "The Other Lamb" zobaczymy w Polsce.

Przeczytaj także

Zobacz też: „Twarz”, reż. Małgorzata Szumowska [RECENZJA]

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.