26.10.2018 12:30

Poznajcie klauna-kanibala, który przeraziłby nawet Pennywise'a. Do sieci trafił zwiastun horroru "Crepitus"

Pojawił się nowy klaun morderca, który poważnie może zagrozić pozycji Pennywise'a. Zobacz zwiastun horroru "Crepitus".

Poznajcie klauna-kanibala, który przeraziłby nawet Pennywise'a. Do sieci trafił zwiastun horroru "Crepitus"
foto: kadr z filmu Crepitus

Mordercze klauny to częsty motyw filmów grozy, o czym wspominaliśmy już kilkukrotnie przy okazji premiery filmu "To". Pennywise nie jest więc jedynym cyrkowym potworem, który wywołuje przerażenie wśród widzów horrorów. Do zacnego grona dołączy wkrótce nowe straszydło z namalowanym na twarzy uśmiechem. W sieci pojawił się zwiastun horroru "Crepitus" z ikoną kina grozy Billem Moseleyem w tytułowej roli.

"Crepitus" - zwiastun horroru o klaunie-kanibalu

W 2017 roku serca fanów kina grozy podbił Pennywise z kinowej adaptacji słynnej powieści Stephena Kinga pod tytułem "To". Świat dosłownie oszalał na punkcie Tańczącego Klauna. Całkiem możliwe, że niedługo Crepitus zdetronizuje Pennywise'a, bo nowy zwiastun horroru o potworze granym przez Moseleya jest naprawdę przerażający.

Jak widać, "Crepitus" zapowiada się jako naprawdę pokręcony horror o niebanalnym klimacie. Takie wrażenie sprawia przynajmniej zwiastun, w którym nie tylko poznajemy tytułowego klauna, ale również terroryzowane przez niego dzieci z bliznami na czole. Moseley powinien być znany wszystkim fanom horrorów, a w szczególności takich filmów, jak "Teksańska maskara piłą mechaniczną 2", "Dom 1000 trupów", czy "Repo! The Generic Opera". W rolach głównych pojawią się Chalet Lizette Brannan oraz Caitlin William. W filmie zobaczymy również Lance'a Paula, Darrena Barcomba i Johnny'ego Stevensona.

Crepitus

W filmie poznajemy 17-letnią Elizabeth i jej młodszą siostrę Sam. Całe życie spędziły z agresywną matką pijaczką, ale prawdziwy horror rozegra się dopiero kiedy dziewczyny przeniosą się do starego domu swojego zmarłego dziadka. Wkrótce odkryją przerażającą prawdę na temat swojej rodziny. W domu mieszka klaun-kanibal, który gustuje w małych dziewczynkach.

"Crepitus" - kiedy premiera?

Na razie nie wiadomo, kiedy "Crepitus" trafi do kin. Film zostanie zaprezentowany 26 października 2018 roku podczas festiwalu Spooky Empire Film Festival w Orlando na Florydzie. To będzie światowa premiera horroru, więc prawdopodobnie niebawem poznamy datę kinowej dystrybucji  filmu. Na razie nie wiadomo, czy "Crepitus" będzie dostępny w naszym kraju.

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Zwiastuny Horror Pennywise