Poznaliśmy datę premiery "Ligi Sprawiedliwości" w wersji reżyserskiej. Debiut już niedługo!

18.12.2020 10:30
Poznaliśmy datę premiery "Ligi Sprawiedliwości" w wersji reżyserskiej. Debiut już niedługo! Fot. Capital Pictures/EAST NEWS

Zack Snyder zdradził datę premiery swojej nowej-starej produkcji na platformie Vero. Okazuje się, że ta zadebiutuje chyba szybciej, niż się mogliśmy spodziewać.

Od premiery "Ligi Sprawiedliwości" minęły już ponad 3 lata. Praktycznie tyle samo słyszeliśmy o legendarnym już "Snyder Cut", które miało diametralnie zmienić obliczę filmu Zacka Snydera. Sam reżyser przyznał, że nie oglądał nawet kinowej wersji swojego filmu, chociaż de facto był podpisany jako jej reżyser. Warner Bros. w końcu dało Snyderowi szansę na dokończenie swojej wizji i kilka miesięcy temu oficjalnie potwierdzono powstanie mini-serialu "Zack Snyder's Justice League".

Polecamy

W sieci pojawiły się już dwa zwiastuny wersji reżyserskiej, a teraz Snyder potwierdził jeszcze, że nowa wersja jego filmu ma zadebiutować na HBO Max już w marcu 2021 roku. Nie zdradził dokładnie, którego dnia będzie emisja pierwszego odcinka, ale poniżej macie słowa samego Snydera:

Polecamy

Tutaj pojawia się jednak problem - zwłaszcza dla nas. Dostępność HBO Max jest wręcz minimalna i na razie nie mamy zielonego pojęcia, jak "Synder Cut" będziemy mogli zobaczyć w Polsce. Czy premiera odbędzie się na łamach HBO GO? Może tylko w serwisach VOD, a nie w streamingu? A może 4-godzinna produkcja zagości w kinach? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi. 

Sam Snyder chętnie dzieli się szczegółami swojego projektu. W rozmowie z Entertainment Weekly wyjawił, że jego wersja będzie zawierała około 150 minut nowego, niewidzianego wcześniej materiału. Jego zdaniem produkcja ma być zupełnie innym doświadczeniem, niż kinowa wersja "Ligi Sprawiedliwości". Cóż, miejmy nadzieję, że przekonamy się o tym już w marcu 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.