Poznaliśmy datę premiery filmu o wiedźminie „Pół Wieku Poezji Później”. Zobaczcie nowy zwiastun

Kamil Kacperski
27.11.2017 10:17
Poznaliśmy datę premiery filmu o wiedźminie „Pół Wieku Poezji Później”. Zobaczcie nowy zwiastun Fot. kadr z wideo

Film w reżyserii Jakuba Nurzyńskiego skupi się na przygodach wiedźmina Lamberta, przyjaciela po fachu Geralta. Wśród obsady fanowskiej produkcji znajdzie się znajoma twarz - w Jaskra ponownie wcieli się Zbigniew Zamachowski. A kiedy odbędzie się premiera filmu?

„Pół Wieku Poezji Później” zapowiedziano w maju 2017 roku, chociaż sam pomysł powstał już dwa lata wcześniej. Po udanej kampanii na Indiegogo, film został nakręcony. A teraz twórcy ogłosili datę premiery fanowskiego filmu o zabójcy potworów - 21 czerwca 2018 roku. To nie jest dzień przypadkowy, mianowicie wtedy właśnie ojciec serii Andrzej Sapkowski będzie świętował swoje 70. urodziny. 

Trwający 55 minut film średniometrażowy będzie opowiadał o przygodach wiedźmina Lamberta, przyjaciela Geralta po fachu. W słowiańskiego Hitmana z definitywnie bujniejszą grzywą wcieli się Mariusz Drężek. Do roli Jaskra powróci zaś Zbigniew Zamachowski, który wcielał się już w barda/kochanka w filmie i serialu „Wiedźmin" z 2001 roku.

Poniżej możecie zobaczyć nowy zwiastun filmu „Pół Wieku Poezji Później”:

Za scenariusz filmu odpowiedzialny jest reżyser Jakub Nurzyński oraz Dariusz Gabryelewicz i Brunon Hawryluk. Film pojawi się na kanale Pół Wieku Poezji Później - Alzur's Legacy już 21 czerwca 2018 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.