Poznaliśmy gwiazdy filmu o chrupkach Cheetos. Główną rolę zagra aktor z "Narcos"

05.05.2021 11:12
Poznaliśmy gwiazdy filmu o chrupkach Cheetos. Główną rolę zagra aktor z "Narcos" Fot. TonelsonProductions/Shutterstock.com

W 2019 roku pojawiły się informacje, że Eva Longoria zamierza zadebiutować jako reżyser, a jej pierwszym projektem będzie film o... twórcy chrupków Flamin' Hot Cheetos.

Poznaliśmy obsadę filmu o twórcy chrupków Flamin' Hot Cheetos

Jak podaje portal Deadline, Jesse Garcia z "Narcos: Mexico" zagra twórcę Flamin' Hot Cheetos, Richarda Montaneza, natomiast Annie Gonzalez ("Gentefied") wcieli się w jego żonę, Judy Montanez. 

Polecamy

Na temat projektu wypowiedziała się również sama Eva Longoria. Jak czytamy w oświadczeniu udostępnionym przez Deadline:

Moim największym priorytetem jest to, by opowiedzieć historię Richarda Montaneza w sposób autentyczny. Cieszę się, że w ten roli zagrają aktorzy meksykańsko-amerykańskiego pochodzenia. Jesse i Annie doskonale rozumieją naszą społeczność i są doskonali do opowiedzenia tej historii, która w gruncie rzeczy jest ważna dla naszej kultury.

Lewis Colick, który napisał "Charlie St. Cloud" i "October Sky", przygotował scenariusz dla filmu "Flamin' Hot". Jak czytamy w opisie nadchodzącej produkcji:

To inspirująca historia Richarda i Judy Montanezów. Richard osiągnął prawdziwy Amerykański Sen - syn meksykańskich imigrantów, który pracował jako woźny w Frito-Lay, aż pewnego dnia wpadł mu do głowy pomysł na nowy smak chrupków Cheetos. Zainspirowany swoją kulturą i przyprawami Meksyku, Montanez pomógł w stworzeniu popkulturowego fenomentu kulinarnego, który trwa aż do dziś.

Montanez stwierdził, że firma Frito-Lay nie miała żadnego smaku kierowanego w stronę Latynosów. Wedle historii, młody Richard pewnego dnia zobaczył kilkanaście chrupków, które spadły z linii produkcyjnej. Postanowił zabrać je do domu i przyprawić po swojemu, inspirując się meksykańskimi potrawami.

Po zaprezentowaniu pomysłu i produktu swoim przełożonym, chrupki w 1992 roku stały się hitem. Montanez pracuje w PepsiCo do dzisiaj, gdzie pełni funkcję wiceprezesa ds. wielokulturowej sprzedaży i promocji.

Data premiery filmu "Flamin' Hot" jest na razie nieznana. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.