Poznaliśmy obsadę „Birds of Prey”. Kto wcieli się w Black Canary i Huntress?

Kamil Kacperski
27.09.2018 16:30
Poznaliśmy obsadę „Birds of Prey”. Kto wcieli się w Black Canary i Huntress? Fot. kadr z wideo

Poznaliśmy nazwiska aktorek, które będą towarzyszyły Margot Robbie w filmie o damskiej grupie antybohaterek. Poznajcie Mary Elizabeth Winstead oraz Jurnee Smollett-Bell!

Informacje podał portal Variety.com, który poinformował, że Mary Elizabeth Winstead wcieli się w Huntress, córkę potężnego kryminalisty, która postanawia zerwać ze zbrodniczym wizerunkiem jej rodziny, a Jurnee Smollett-Bell zagra zaś Black Canary, utalentowaną wojowniczką obdarzoną mocą Canary Cry, która powoduje potężny podmuch energii. W komiksach często jest kochanką Green Arrowa (w niektórych seriach są nawet małżeństwem i doczekują się dziecka) .

Mary Elizabeth Winstead znać możemy m.in. z filmu „Scott Pilgrim vs The World”, gdzie grała Ramonę Flowers, a także z produkcji „10 Cloverfield Lane”, w której odgrywała główną rolę uwięzionej w bunkrze kobiety:

Birds of Prey - poznaliśmy nowe aktorki

Jurnee Smollett-Bell jest mniej znaną z pary - występowała w „Underground”, czy w „Czystej krwi”. Oto próbka jej możliwości:

Według oficjalnego opisu filmu, produkcja opowie o przygodach Harley Quinn i kilku innych twardych kobiet. Po rozstaniu się z Jokerem, była psychiatra i trzy inne „superbohaterki” - Black Canary, Huntress i Renee Montoya zaczynają współpracować, aby ocalić życie dziewczynki o imieniu Cassandra Cain, która jest ścigana przez szefa mafii, Romana Sionisa, znanego również jako Black Mask. 

Kiedy premiera Birds of Prey?

Według informacji podanych przez portal The Wrap, zdjęcia do „Birds of Prey” z Margot Robbie w roli głównej mają ruszyć już w styczniu 2019 roku. Zgodnie z informacjami WB, premiera „Birds of Prey” odbędzie się 7 lutego 2020 roku. Innymi zapowiedzianymi filmami DC są „Aquaman”, którego premiera odbędzie się 21 grudnia 2018 roku, „Shazam!”, który pojawi się 5 kwietnia 2019 roku oraz „Wonder Woman 1984”, której premiera planowana jest na listopad 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.