Poznaliśmy pierwszą rolę Sophie Turner po "Grze o tron"

17.09.2019 09:12
Poznaliśmy pierwszą rolę Sophie Turner po "Grze o tron" Fot. LOIC VENANCE/AFP/East News

Aktorka przez prawie 10 lat występowała w serialu "Gra o tron", gdzie wcielała się w Sansę Stark. Po zaledwie kilku miesiącach przerwy od TV, Turner powraca na małe ekrany w serialu dla platformy streamingowej Quibi.

Jak podaje portal The Hollywood Reporter, Sophie Turner otrzymała główną rolę w serialu "Survive", czyli nadchodzącej produkcji od serwisu streamingowego Quibi. Gwieździe "Gry o tron" i filmów z serii "X-Men" będzie towarzyszył Corey Hawkins, najlepiej znany z ról w "BlacKkKlansman" oraz "Straight Outta Compton". Serial będzie oparty na powieści Aleksa Morela o tym samym tytule.

Sophie Turner gwiazdą nowego serialu

Serial "Survive" skupi się na Jane (Sophie Turner) i Paulu (Hawkins), którzy są jedynymi ocalałymi po katastrofie lotniczej. Duet opuszcza płonący wrak, a następnie wyrusza na przerażającą podróż po dziczy, gdzie walczą nie tylko z otaczającą ich naturą, ale także personalnymi traumami i przerażającymi wydarzeniami z przeszłości. W oficjalnym oświadczeniu od platformy Quibi możemy przeczytać słowa Sophie Turner, dla której rola ma duże znaczenie osobiste:

Nie mogłabym być bardziej dumna, że zagram Jane w "Survive" dla Quibi. Ona jest skomplikowaną postacią, która walczy nie tylko, by uratować swoje życie, ale też odnaleźć własne źródło siły i odwagi. Mogę mieć tylko nadzieję, że produkcja pomoże komukolwiek, kto ma problemy z poczuciem swojej wartości i uświadomi im, że są odważniejsi niż im się wydaje.

Przeczytaj także

Na temat produkcji wypowiedział się również Cary Granat, jeden z producentów produkcji z ramiona EMH Consulting, który przyznał, że Quibi ma ogromne nadzieje związane z nadchodzącym "Survive":

Jesteśmy naprawdę szczęśliwi, że możemy wyprodukować dzieło, które wpłynie pozytywnie na generację walczącą z zaniżonym poczuciem własnej wartości i poczuciem zagubienia. Mamy niesamowity scenariusz, wizjonerskich reżyserów, wymarzoną obsadę i innowacyjnego partnera w postaci Quibi, który pomoże nam w dotknięciu milionów ludzi na całym świecie.

Reżyserem serialu będzie Mark Pellington, który zdobył sławę dzięki produkcji "Blindspot". Niestety, data premiery "Survive" z Sophie Turner pozostaje na razie nieznana.

Zobacz także: "Gra o tron": Sophie Turner i Maisie Williams całowały się w trakcie kręcenia wspólnych scen

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.