Poznaliśmy tytuł nowego filmu o Transformerach. Fani będą nim zachwyceni

23.06.2021 12:07
Poznaliśmy tytuł nowego filmu o Transformerach. Fani będą nim zachwyceni Fot. Industrial Light & Magic/Paramount Pictures/Courtesy Everett Collection/East News

Studio Paramount postanowiło się oficjalnie podzielić nowymi szczegółami na temat nadchodzących filmów o Transformerach. Fani "Beast Wars" będą zachwyceni - seria zmierza bowiem w tym kierunku.

Transformers - wiemy, o czym będzie nadchodzący film z serii

Stało się. Nowym filmem z serii Transformers będzie "Rise of the Beasts", a Lorenzo di Bonaventura i Steven Caple Jr. podzielili się kolejnymi szczegółami na temat nowej produkcji. Twórcy zdradzili, że w filmie pojawią się ulubione bestie z serii "Beast Wars", a sama produkcja ma przedstawić mnóstwo nowych rzeczy, których do tej pory nie mieliśmy okazji okazji zobaczyć w filmach Michaela Baya.

Polecamy

Jak słyszeliśmy podczas prezentacji Bonaventury:

Chcieliśmy dać naszym widzom coś nowego. Moim zdaniem wyczerpaliśmy już wszystko w temacie walki Decepticonów i Autobotów. Musieliśmy znaleźć nowych przeciwników i zamienić Autoboty na Maximale. Jeśli widzieliście poprzednie filmy, to tym razem zobaczycie kogoś, kogo jeszcze nie poznaliście.

Polecamy

Dowiedzieliśmy się, że film będzie się rozgrywał w 1994 roku i głównym bohaterem znowu będzie Optimus Prime. Twórcy zapowiedzieli, że tym razem postać będzie jednak zdecydowanie bardziej "kolorowa", niż w poprzednich filmach. Reżyser Caple Jr. wyjaśnił

Mam tak ogromny szacunek do tej postaci, a potem zobaczyłem "Bumblebee" i mnie olśniło. Chce wejść pod "skórę" tej postaci i zobaczyć, jak zmieniło go życie na Ziemi. Będzie moim głównym robotem i designem będzie przypominał Optimusa Prime'a G1 (oryginalny design). 

Caple Jr. dodał również, że zamierza nieco zamieszać i przedstawić ludziom również różne inne frakcje Transformerów - mowa o Terraconach i Predaconach: 

Chcemy rozszerzyć ten świat. Mamy już Autoboty i Deceptikony, ale dodaje do tego Terracony. To nowe zagrożenie dla Optimusa i to coś, co sprawia mi ogromną przyjemność. Zrobiłem już tak w "Creedzie" z Rockym - trzeba dać trochę nostalgii, ale także dodać sporo rzeczy od siebie. Zobaczymy też Predacony. Te będą nieco bardziej przypominały jaszczurki. Były już w poprzednich filmach, ale tym razem skupimy się na ich logo, ich świecie i dowiemy się, co ich motywuje. Nie będą tylko chcieli przejąć świata - będą mieli lepsze powody. 

Niestety, na razie nie wiemy, kto zagra główne role w filmie "Transformers: Rise of the Beasts". Nieznana pozostaje również data premiery.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.