Poznaliśmy zarys fabuły kolejnego spin-offa Spider-Mana, czyli „Morbiusa”

Kamil Kacperski
28.05.2018 18:00
Poznaliśmy zarys fabuły kolejnego spin-offa Spider-Mana, czyli „Morbiusa” Fot. materiały prasowe

Sony, do którego należą prawa do filmowego Spider-Mana i kojarzonych z nim postaci, ogłosiło, że postanie kolejny film, który opowie o czarnym charakterze ze świata Pajączka. Co się będzie działo w filmie o wampirze?

Sony kilka miesięcy temu ogłosiło, że powstanie film o Venomie, a wraz z nim ogłoszono, że w planach znajduje się również produkcja o Michaelu Morbiusie, czyli genialnym bioinżynierze, który w wyniku wypadku zamienia się w wampira. Mimo, że wciąż pozostaje w głębi duszy człowiekiem, to jego dzika natura nie pozwala mu zbliżać się do jego bliskich i powoduje, że szybko staje się wrogiem społeczeństwa.

Portal ThatHashtagShow.com skontaktował się z producentami filmu, aby dowiedzieć się jak postępują prace nad filmem o Morbiusie. Sony odpowiedziało opisując zarys fabularny filmu o żyjącym wampirze:

„Morbius” to horror akcji opowiadający o naukowcu, który próbując znaleźć lek na rzadką chorobę krwi, przypadkowo transformuje się w żyjącego wampira, który zaczyna czuć do siebie obrzydzenie przez łaknienie krwi i postanawia żerować na kryminalistach, których uważa za niegodnych życia.

Morbius - kto się wcieli w tę postać?

Sony poinformowało również, kogo poszukują do roli Michaela Morbiusa - jedynym wymaganiem jest mężczyzna z dowolnym kolorem skóry w przedziale wiekowym 30-37 lat. Jeżeli zatem spełniacie te kryteria, to możecie spróbować ubiegać się o rolę żyjącego wampira. Kto wie, być może Hollywood przyjmie was z otwartymi rękami?

Na razie nie wiemy więcej na temat planowanego filmu o Michaelu Morbiusie, ale gdy tylko pojawią się nowe informacje, to was o tym powiadomimy.

Co dalej ze Spider-Manem?

Po tragicznym losie Petera Parkera pod koniec „Avengers: Infinity War” fani spekulują, co się stanie z Pajączkiem w kolejnych filmach MCU. Najmniej prawdopodobne jest, że planowane sequele solowych filmów superbohaterów będą opowiadać o tym, jakie przygody miał Spider-Man, Black Panther czy Doctor Strange, zanim zginęli w „Infinity War”, zatem powinniśmy się spodziewać wskrzeszenia tych postaci w 4. odsłonie filmów o Avengerach.

Kilka miesięcy temu pojawiły się również informacje, że sequel będzie toczyć się w różnych miejscach globu. Jak donosi ComicBookMovie, wśród miejsc, które odwiedzi Peter Parker być może znajdzie się Anglia, Hiszpania, Portugalia, Grecja, Włochy i Polska. Szczegóły tej wizyty nie są jeszcze znane, jednak jeśli okazałaby się prawdą – byłaby to nie lada gratka dla polskich fanów Pajączka.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.