Pracownica DC Entertainment zdradziła szczegóły platformy streamingowej DC Universe

Kamil Kacperski
21.06.2018 13:20
Pracownica DC Entertainment zdradziła szczegóły platformy streamingowej DC Universe Fot. materiały prasowe

Dani Snow odpowiedzialna za bycie managerem społeczności DC Universe podzieliła się szczegółami dotyczącymi nadchodzącej platformy streamingowej, która może się pojawić prędzej, niż się tego spodziewaliśmy.

DC Entertainment w maju 2018 roku ogłosiło, że ich długo zapowiadana platforma streamingowa będzie nosiła nazwę DC Universe. Firma zdradziła również, że oprócz wcześniej ogłoszonych seriali „Titans” i „Doom Patrol” zostanie stworzona jeszcze produkcja opowiadająca o przygodach Swamp Thinga. Oprócz tego nie wiedzieliśmy jednak, kiedy platforma oficjalnie ruszy, ani jakie tytuły będą w ofercie DC Universe.

Jedna z pracownic korporacji, Dani Snow, gościnnie wystąpiła w podcaście zatytułowanym „James Bonding”. Pod koniec rozmowy prowadzący zapytał ją o to, czy chce dodać jeszcze coś od siebie. Kobieta wtedy chętnie zdradziła kilka szczegółów dotyczących nowej platformy streamingowej, która już niedługo pojawi się na rynku.

Kiedy pojawi się DC Universe?

Kobieta zapowiedziała, że DC Universe zostanie uruchomione w ostatnich dniach sierpnia, a początkową zawartość będzie stanowiły filmy i seriale, które już powstały:

Pracuję w DC Comics - przepraszam, DC Entertainment - i wydaje mi się, że DC Universe ruszy w ostatnich dniach sierpnia. Będą cyfrowe filmy, seriale, które można będzie obejrzeć, a także mnóstwo komiksów do przeczytania.

Snow wyjaśniła ponad to, że oprócz nowych produkcji, które obecnie powstają, DC planuje zebrać wszystkie starsze produkcje animowane i umieścić ja na swojej platformie (w tym „Batman: The Animated Series” z lat 90.). Kobieta, która będzie managerką społeczności DC Universe zapowiedziała również, że pracownicy usługi od DC szykują dla fanów wiele nagród i konkursów.

W dużym skrócie - według niej DC Universe będzie po prostu centrum zabawy dla fanów DC, którzy będą mogli obejrzeć tam nie tylko swoje ulubione seriale, czy filmy, ale także nadrobić komiksowe zaległości. Brzmi to dobrze, ale na razie nie są to potwierdzone, oficjalne informacje. Na to jeszcze przyjdzie czas.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.