Prawdziwa córka Warrenów wyznała, że nadal boi się Annbelle. Zobacz nową zapowiedź 3. części horroru

14.06.2019 14:51
Prawdziwa córka Warrenów wyznała, że nadal boi się Annbelle. Zobacz nową zapowiedź 3. części horroru Fot. Warner Bros. UK

Seria "Obecność" została oparta na faktach. Horror "Annabelle wraca do domu" również był inspirowany prawdziwymi zdarzeniami. Opowiedziała o tym prawdziwa Judy Warren w najnowszej zapowiedzi filmu o opętanej lalce.

Każdy fan kina grozy doskonale wie, że James Wan tworząc "Obecność" inspirował się prawdziwymi wydarzeniami. Ed i Lorraine Warrenowie żyli naprawdę i rzeczywiście zajmowali się nadprzyrodzonymi zjawiskami. Niestety Lorraine Warren zmarła w pierwszej połowie 2019 roku i nie mogła wypowiedzieć się na temat 3. części spin-offu "Obecności", opowiadającej o przerażającej lalce Annabelle. W filmie "Annabelle wraca do domu" znaczącą postać odgrywa jednak córka Warrenów - Judy. Prawdziwa Judy Warren wystąpiła w najnowszej zapowiedzi horroru i opowiedziała o tytułowej zabawce oraz nawiedzonym muzeum, które obecnie znajduje się w domu jej rodziców.

"Annabelle wraca do domu" - Judy Warren o nawiedzonej lalce

W najnowszej części historii o Annabelle rodzina Warrenów będzie odgrywać kluczową rolę. To właśnie pod ich opieką znajdzie się tytułowa laka, która trafi do specjalnej gabloty, umieszczonej w piwnicy ich domu. Demonolodzy nie przewidzą jednak, że umieszczenie zabawki wśród innych przeklętych artefaktów, wywoła prawdziwe piekło na ziemi. W rzeczywistości na szczęście nie doszło do ataku złych sił, ale Judy Warren wyznała, że lalka przeraża ją do tej pory.

Starsza już kobieta z przerażeniem w oczach opowiada o nawiedzonej lalce z filmu - trzeba przyznać, że to robi naprawdę upiorne wrażenie. Warren opowiedziała w materiale, że chociaż jako dziecko nie wiedziała o profesji swoich rodziców, doskonale pamięta pokój, do którego nie mogła wchodzić pod żadnym pozorem. To właśnie tam jej ojciec umieszczał rozmaite przedmioty, które przynosił z pracy. Pomieszczenie będzie epicentrum koszmaru, który zboczymy w  "Annabelle wraca do domu".

Przeczytaj także

"Annabelle wraca do domu" - kiedy premiera?

W filmie Gary'ego Daubermana powrócą Patrick Wilson i Vera Farmiga. W roli Judy Warren zobaczymy Mckenna Grace. Polska premiera "Annabelle wraca do domu" odbędzie się 12 lipca 2019 roku.

Zobacz też: 10 horrorów opartych na faktach

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.