Premiera "New Mutants" odwołana po raz 4. Czy film ukaże się w kinach?

13.03.2020 09:46
Premiera "New Mutants" odwołana po raz 4. Czy film ukaże się w kinach? Fot. materiały prasowe 20th Century Studios

Złej passy "New Mutants" ciąg dalszy. Premiera filmu ponownie została przeniesiona, tym razem w związku z koronawirusem. Czy film trafi w ogóle do kin?

"New Mutants" to film superbohaterski, którego pierwszą zapowiedź ujrzeliśmy jeszcze w 2017 roku. Mimo to wciąż się nie ukazał. Kolejne zaplanowane premiery z różnych przyczyn się nie odbywały, a fani powoli tracili nadzieję. W końcu wydawało się, że film trafi ostatecznie na ekrany i miał się ukazać już za trzy tygodnie (3 kwietnia 2020 roku). Jedynak i tym razem nic z tego. Z powodu pandemii koronawirusa premiera została, po raz czwarty, przeniesiona. Pojawiły się również głosy, że film nie ukaże się w kinach wcale. Znaleziono bowiem inne wyjście.

"New Mutants" - premiera odwołana z powodu koronawirusa

Przesunięcie premiery "New Mutants" dla nikogo nie powinno być większym zaskoczeniem. Z powodu pandemii koronawirusa odwołano już inne wielkie premiery. Na ten moment podobny los spotkał:

Przeczytaj także

Niestety, nowa data premiery "New Mutants" nie została wyznaczona. Co więcej, wytwórnia 20th Century Studios nie wydała jeszcze oświadczenia. Zgodnie ze spekulacjami fanów, ten stan rzeczy utrzymuje się nie bez powodu. Istnieje bowiem szansa, że studio, po tak wyboistej drodze, zdecyduje się na rezygnację z kinowej dystrybucji filmu, a "New Mutants" ukaże się na platformie streamingowej Hulu.

Przeczytaj także

Lista przeniesionych lub odwołanych premier z pewnością się wydłuży. Do tej pory Marvel Studios milczy w kwestii zbliżającego się debiutu "Black Widow". Wydaje się jednak, że zmiana terminu jest już tylko formalnością.

Zobacz też: Koronawirus źle wpłynie na Netfliksa? Ciekawe prognozy analityków 

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.