13.03.2020 09:46

Premiera "New Mutants" odwołana po raz 4. Czy film ukaże się w kinach?

Złej passy "New Mutants" ciąg dalszy. Premiera filmu ponownie została przeniesiona, tym razem w związku z koronawirusem. Czy film trafi w ogóle do kin?

Foto: materiały prasowe 20th Century Studios
Foto: materiały prasowe 20th Century Studios

"New Mutants" to film superbohaterski, którego pierwszą zapowiedź ujrzeliśmy jeszcze w 2017 roku. Mimo to wciąż się nie ukazał. Kolejne zaplanowane premiery z różnych przyczyn się nie odbywały, a fani powoli tracili nadzieję. W końcu wydawało się, że film trafi ostatecznie na ekrany i miał się ukazać już za trzy tygodnie (3 kwietnia 2020 roku). Jedynak i tym razem nic z tego. Z powodu pandemii koronawirusa premiera została, po raz czwarty, przeniesiona. Pojawiły się również głosy, że film nie ukaże się w kinach wcale. Znaleziono bowiem inne wyjście.

"New Mutants" - premiera odwołana z powodu koronawirusa

Przesunięcie premiery "New Mutants" dla nikogo nie powinno być większym zaskoczeniem. Z powodu pandemii koronawirusa odwołano już inne wielkie premiery. Na ten moment podobny los spotkał:

Destin Daniel Cretton
Destin Daniel Cretton
Przeczytaj także Wstrzymano prace nad nowym filmem Marvela. Reżyser chory na koronawirusa?

Niestety, nowa data premiery "New Mutants" nie została wyznaczona. Co więcej, wytwórnia 20th Century Studios nie wydała jeszcze oświadczenia. Zgodnie ze spekulacjami fanów, ten stan rzeczy utrzymuje się nie bez powodu. Istnieje bowiem szansa, że studio, po tak wyboistej drodze, zdecyduje się na rezygnację z kinowej dystrybucji filmu, a "New Mutants" ukaże się na platformie streamingowej Hulu.

Tom Hanks i Rita Wilson
Tom Hanks i Rita Wilson
Przeczytaj także Jaki jest stan zdrowia Toma Hanksa i Rity Wilson? Aktor podzielił się nowymi informacjami

Lista przeniesionych lub odwołanych premier z pewnością się wydłuży. Do tej pory Marvel Studios milczy w kwestii zbliżającego się debiutu "Black Widow". Wydaje się jednak, że zmiana terminu jest już tylko formalnością.

Zobacz też: Koronawirus źle wpłynie na Netfliksa? Ciekawe prognozy analityków 

Tagi: Film News X-Men Disney Marvel New Mutants Maisie Williams koronawirus