Premiera "New Mutants" ponownie przesunięta. Kiedy spin-off "X-Men" trafi w końcu do kin?

08.05.2019 12:51
Premiera "New Mutants" ponownie przesunięta. Kiedy spin-off "X-Men" trafi w końcu do kin? Fot. kadr z filmu New Mutants

Disney podał daty premier nadchodzących filmów na najbliższe kilka lat. Wśród nich jest "New Mutants" z kolejną nową datą kinowego debiutu. Kiedy zobaczymy w końcu spin-off "X-Men"?

Wierni fani X-Men od prawie dwóch lat czekają, żeby zobaczyć w kinach film zatytułowany "New Mutants". Do niedawna było słychać głosy, że produkcja o nastoletnich mutantach zadebiutuje w połowie 2018 roku. Niestety ponownie przesunięto datę premiery filmu. Ile przyjdzie czekać na film?

Przeczytaj także

"New Mutants" - Disney ponownie przesuwa premierę filmu?

Produkcja opowiada o młodych mutantach, którzy muszą wykorzystać swoje moce do walki z przerażającym przeciwnikiem. Twórcy zapowiadali ten spin-off "X-Men" będzie pierwszym w historii połączeniem kina superbohaterskiego z horrorem. Początkowo produkcja miała trafić na ekrany kin 13 kwietnia 2018 roku. Datę premiery przesunięto jednak na 22 lutego 2019 roku. Wyznaczony dzień nieubłaganie się zbliżał, ale "New Mutants" nie trafili na kinowy afisz. Po zakończeniu przejęcia studia Fox przez Disneya premiera znowu się przesunęła. Plotki mówiły o debiucie filmu w drugiej połowie 2019 roku. Finalnie okazało się jednak, że premiera została znowu opóźniona.

Potwierdzili to przedstawiciele Disneya podczas prezentacji dat premier kolejnych filmów wytwórni na najbliższe lata. Jak podaje serwis Movieweb, na "New Mutants" trzeba będzie poczekać do początku roku 2020. Chociaż produkcja jest już w zasadzie gotowa, wciąż nie otrzymała zielonego światła od studia. W filmie reżyserowanym przez Josha Boone'a wystąpili między innymi Anya Taylor-Joy ("Glass"), Charlie Heaton ("Stranger Things"), Maisie Williams ("Gra o tron") oraz Alice Braga ("Jestem legendą").

"New Mutants"

Czy twórcy ponownie będą musieli zmienić scenariusz i poświęcić czas na dokrętki? Czy fakt, iż "New Mutants" wyjdzie pod skrzydłami Disneya, oznacza, że produkcja będzie częścią MCU? Prawdopodobnie nie. Disney osobno ogłosił daty premier 8 filmów Marvel Studios, które ukażą się na ekranach kin do roku 2022. Data debiutu "New Mutants" nie pokrywa się, z żadną z nadchodzących produkcji. Oficjalnie potwierdzono, że film trafi w końcu do kin 3 kwietnia 2020 roku. Jeśli twórcy znowu zmienią datę premiery, na pewno Was o tym poinformujemy.

>>Zobacz też: Jean Grey staje się Phoenix w ostatnim zwiastunie filmu "Dark Phoenix"<<

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.