Producent „Stranger Things” zapowiada większe zło od Demogorgona w 2. sezonie

Kamil Dachnij
26.05.2017 12:45
Producent „Stranger Things” zapowiada większe zło od Demogorgona w 2. sezonie Fot. kadr z filmu

Shawn Levy, producent oraz reżyser wielkiego hitu Netflixa, „Stranger Things”, wyjawił ostatnio kilka informacji odnośnego gorąco oczekiwanego 2. sezonu serialu. 

Premiera drugiego sezonu „Stranger Things” dopiero na Hallowen 2017 roku, ale stopniowo dowiadujemy się coraz więcej o tym, jak będzie się prezentować hit Netflixa w nowej odsłonie. Pisaliśmy już, że kontynuacja będzie miała więcej wspólnego z horrorem. Dodatkowym potwierdzeniem okazały się słowa Shawna Levy’ego, producenta oraz reżysera dwóch odcinków 1. sezonu „Stranger Things”. W niedawnym Q&A, Levy powiedział:

Willa Byersa czeka wiele wyzwań i zagrożeń w drugim sezonie. Sądzę, że przy nowych siłach zła, Demogorgon wypada uroczo. 

Ci, co oglądali pierwszy sezon wiedzą, że wspomniany Demogorgon nie należał do najspokojniejszych antagonistów. Zatem możemy się spodziewać, że serial stworzony przez braci Duffer faktycznie skręci w mroczniejsze rejony. Levy zdradził także, że nowy sezon był bardziej otwartym projektem, bowiem zaproszono jeszcze dwóch nowych reżyserów:

Poprzedniego roku byliśmy bardzo protekcyjni. Na moim pierwszym spotkaniu z Netflixem spytano mnie jakich reżyserów zamierzamy ściągnąć do serialu, a ja odpowiedziałem, że poza mną i braćmi nie będzie nikogo innego. Z tego powodu uważam, że pierwszy sezon jest bardzo spójny. Jednak w tym roku zaprosiliśmy do współpracy dwóch innych reżyserów: Andrew Stantona i Rebeccę Thomas. Odcinki wyszły im świetnie.

W obsadzie pojawią się również nowe postacie: Sean Austin jako Bob Newby, Paul Reiser jako Owens, Linnea Berhelsen jako Roman, Brett Gelman jako Murray Bauman oraz Will Chase jako Neil Mayfield. Bardzo pochlebnie wypowiadał się o Seanie Astinie jeden z braci Dufferów:

Sean Astin jest niesamowity. Powalał nas każdego dnia na planie. Jego bohater Bob to nowa twarz w Hawkins, ale od razu zapada w pamięć i myślę, że ludzie będą zaskoczeni.

2. sezon będzie składał się z 9 odcinków, a wydarzenia mają mieć miejsce jesienią 1984 roku. Rzekomo dowiemy się więcej o tajemniczym „odwróconym świecie”. Bracia Duffer ponownie są twórcami. 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.