28.01.2020 10:56

"Psy 3. W imię zasad" ze świetnym wynikiem finansowym. Film przebił oryginał z 1992 roku!

Kontynuacja hitu Władysława Pasikowskiego zgromadziła w kinach prawdziwe tłumy. Ilu widzów widziało już "Psy 3. W imię zasad"?

Foto: materiały prasowe Kino Świat
Foto: materiały prasowe Kino Świat

"Psy 3. W imię zasad" to kolejna część kultowego filmu gangsterskiego w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Pierwsza odsłona przeszła w naszym kraju do legendy, a dialogi w niej zawarte cytowane są po dziś dzień. Nic zatem dziwnego, że powrót po latach wzbudził tak ogromne zainteresowanie.

"Psy 3. W imię zasad" ze świetnym wynikiem finansowym

Długo wyczekiwana premiera "Psów 3" odbyła się 17 stycznia 2020 roku i przyciągnęła przed ekrany około 400 tysięcy widzów. Trzecia odsłona przebiła tym samym wynik kultowego oryginału z 1992 roku. Od dnia debiutu minęły już niecałe dwa tygodnie, a produkcja Władysława Pasikowskiego może się pochwalić wynikiem 792 648 widzów.

Foto: materiały prasowe Paramount Pictures
Foto: materiały prasowe Paramount Pictures
Przeczytaj także Top 14 - najlepsze filmy gangsterskie w historii kina

Z okazji tego sukcesu, twórcy filmu podzielili się zakulisowym wideo. W niespełna 20-minutowym materiale jesteśmy świadkami powstawania filmu oraz słuchamy wypowiedzi aktorów.

"Psy 3. W imię zasad" to wielki powrót po latach, gdy Franz Maurer opuszcza więzienne mury po 25 latach odsiadki. Polska, którą zastaje, diametralnie różni się od tej, którą pamiętał. W filmie wystąpili Bogusław Linda, Cezary Pazura, Marcin Dorociński, Artur Żmijewski, Sebastian Fabijański, Jan Frycz, Edward Linde-Lubaszenko, Arkadiusz Jakubik i Mirosław Baka.

Zobacz też: Polskie filmy, które ukażą się w 2020 roku. Wśród nich "Psy 3" i "Broad Peak"

Tagi: Film News Władysław Pasikowski Marcin Dorociński polskie filmy