Punisher rusza, by wyrównać rachunki w nowym trailerze

Sergiusz Kurczuk
21.08.2017 12:00
The Punisher, Netflix|undefined Fot. kadr z serialu

„The Punisher” to długo wyczekiwany serial platformy Netflix. Już niedługo poznamy mroczną przeszłość antybohatera Marvela. W sieci pojawił się trailer produkcji, w którym Frank Castle wyrusza, by wyrównać porachunki z gangsterami. 

Seriale Netfliksa oparte na komiksach Marvela to jedne z najchętniej oglądanych produkcji platformy. Niedawno swoją premierę miał pierwszy serial o grupie superbohaterów „The Defenders” - ale, prym wiedzie „Daredevil”. W drugim sezonie historii Człowieka Bez Strachu po raz pierwszy pojawił się serialowy Punisher, w którego wciela się Jon Bernthal. Fani serialu byli tak bardzo oczarowani wykreowaną przez aktora postacią, że do Netfliksa wpłynęła petycja o stworzenie osobnej produkcji poświęconej bezwzględnemu mścicielowi. Do tej pory pojawiło się kilka teaserów, które niewiele mówiły o fabule nowego serialu platformy. Punisher pojawił się też w „The Defenders”. Jednak fani postaci czekali na pełnowartościowy zwiastun

W końcu się doczekali. Tuż przed premierą „The Defenders” w sieci pojawił się trailer serialu „The Punisher”. Chociaż pozornie nie wiele się w nim dzieje, zdradza, czego dotyczyć będzie fabuła produkcji. Poznamy w niej historię Franka Castle. W zwiastunie widzimy mężczyznę, który wyładowuje swoja złość, uderzając młotem w betonową posadzkę. Jego wewnętrzny monolog przerywany jest przebłyskami z przeszłości. Widzimy rodzinę Franka Castle, prawdopodobnie moment śmierci jego żony, walkę z przestępcami, ale również czas, kiedy główny bohater spędził w wojsku. Na koniec mężczyzna rzuca młot. Okazuje się, że to sam Punisher, który z zemstą w oczach idzie ukarać tych, którzy krzywdzą innych. Na betonowej podłodze wybił czaszkę - symbol, który ma we wrogach wzbudzać lęk.

Zwiastun zapowiada, że „The Punisher” będzie wyjątkowo mrocznym i brutalnym serialem. Komiksowy i serialowy Punisher nie boi się używać przemocy i wyrafinowanych tortur, by osiągnąć swój cel. Nie jest jednak sadystą. Doprowadzony na skraj swojego człowieczeństwa, ma zamiar wypełnić misję - oczyścić świat z szumowin. I to dosłownie, bo w przeciwieństwie do większości superbohaterów, Punisher zabija swoich wrogów z zimną krwią. Zresztą Bernthal w jednym z wywiadów uspokoił fanów i zapewnił ich, że w serialu pozostanie bezwzględnym mordercą i nie zmieni się w herosa. Premiera „Punishera” zapowiedziana jest na jesień 2017 roku

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.