15.07.2020 09:33

Punk rock i wujek-kanibal ze wsi. Zobacz zwiastun horroru "Uncle Peckerhead" [WIDEO]

W sieci pojawił się zwiastun horroru komediowego "Uncle Peckerhead", opowiadającego o punkowej grupie, która spotyka na swojej drodze dziwnego mężczyznę.

Uncle Peckerhead
foto: materiały prasowe/Subtle T-Rex

Lubicie "Co robimy w ukryciu?", "Martwe zło", "Zombieland" albo serial "Santa Clarita Diet"? W takim razie koniecznie musicie zobaczyć film, który wpisuje się w konwencję horroru z przymrużeniem oka. Przed Wami "Uncle Peckerhead"!

"Uncle Peckerhead" - zwiastun horroru komediowego

Pamiętacie te czasy, kiedy chodziło się na koncerty? Kiedy młodzież mogła wyszaleć się w pogo przy trzech akordach i darciu mordy ulubionej punkowej kapeli? Wierzcie lub nie, ale tak było jeszcze niedawno, zanim nastała pandemia koronawirusa.

Flogging Molly w Polsce 2021
Flogging Molly w Polsce 2021
Przeczytaj także Zespół Flogging Molly odwołał koncerty w Polsce. Co z zakupionymi biletami?

Film pod tytułem "Uncle Peckerhead" po części przypomni te zamierzchłe czasy, przy okazji wystraszy, ale i rozśmieszy. Zresztą przekonajcie się sami, oglądając pierwszy zwiastun tego horroru komediowego.

Fabuła nie jest zbyt skomplikowana. Historia opowiada o trójce muzyków z punkowego zespołu DUH - basistce Judy (Chet Siegel), gitarzyście Maksie (Jeff Riddle) i perkusistce Mel (Ruby McCollister). Grupa postanawia wyjść z undergroundu i wyjechać na trasę dookoła świata, by w końcu całkowicie skupić się na muzyce. Niestety tuż przed wyruszeniem na pierwszy koncert dochodzi do katastrofy - psuje się stary van zespołu.

Uncle Perckerhead

Chcąc nie chcąc muzycy muszą zdać się na pomysł dziwnego staruszka z prowincji, który przedstawia się jako... Peckerhead (David H. Littletonepo). Mężczyzna proponuje zostać kierowcą kapeli w zamian za wyżywienie. Członkowie zgadzają się, nie wiedząc, jakie preferencje żywieniowe ma Peck. Okazuje się bowiem, że mężczyzna jest przeklęty - co noc zmienia się w żadnego ludzkiego ciała kanibala. Trasa koncertowa dookoła świata zmienia się w więc podróż pełną krwi i dobrej zabawy.

Pentagramy, gitary i morderstwa, czyli zwiastun metalowego horroru "Sadistic Intentions"
Pentagramy, gitary i morderstwa, czyli zwiastun metalowego horroru "Sadistic Intentions"
Przeczytaj także Pentagramy, gitary i morderstwa, czyli zwiastun metalowego horroru "Sadistic Intentions"

Reżyserem i scenarzystą "Uncle Peckerhead" jest Matthew John Lawrence. Produkcja trafi do wybranych amerykańskich kin 7 sierpnia 2020 roku i na platformy streamingowe 11 sierpnia. Miejmy nadzieję, że wkrótce zobaczymy film również w Polsce.

Obejrzysz ten film?

Zobacz też: Szalony rolnik zabija punkowców w zwiastunie horroru „Maniac Farmer”

Tagi: Film Zwiastuny Horror komedia Punk rock