QUIZ - Czy pamiętasz jak zginęli bohaterowie „Gry o tron”?

Sergiusz Kurczuk
25.08.2017 14:24
QUIZ - Czy pamiętasz jak zginęli bohaterowie „Gry o tron”? Fot. kadr z serialu

„Gra o tron” to jeden z tych seriali, w których trup ściele się gęsto. Na przestrzeni 7. sezonów zginęło około 200 postaci. Czy pamiętasz jak umarli niektórzy z nich?

Śmiesz się nazywać fanem serialu „Gra o tron”? To z pewnością wiesz, jak zginęli bohaterowie produkcji HBO. Dla wszystkich widzów kolejne śmierci (wydawałoby się) kluczowych osób, były strasznym szokiem. Nawet fani książek George'a R. R. Martina byli czasem zdziwieni, ponieważ w powieściach niektóre postacie wciąż żyją. Niektórzy z czasem przywykli do brutalności serialu, inni do tej pory oglądają kolejne odcinki przez palce, a potem godzinami płaczą za ulubionymi bohaterami. Na przestrzeni 7. sezonów życie straciło ponad 200 ważnych lub mniej ważnych postaci. Niebawem finał przedostatniej serii. Dlatego przygotowaliśmy dla Was małe podsumowanie, sprawdzające przy okazji Waszą wiedzę na temat serialu. Jesteście gotowi podjąć wyzwanie?

Rozwiąż quiz

Jak zginął Viserys Targaryen?

1Viserys Targaryen Fot. foto: kadr z serialu

Jak zginął Viserys Targaryen?

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.