QUIZ: Jak dobrze znasz serię „Szybcy i wściekli”?

Robert Skowronski
07.04.2017 12:34
QUIZ: Jak dobrze znasz serię „Szybcy i wściekli”? Fot. materiały prasowe + Dzik Pejnta

Zbliżająca się premiera 8. odsłony znoszącej złote jaja serii, to dobra okazja do sprawdzenia swojej wiedzy o napędzanym koniami mechanicznymi cyklu. Jesteście szybcy i wściekli?

Vin Diesel, Dwayne Johnson, Ludacris, Michelle Rodriguez i Tyrese Gibson wracają w nowej odsłonie cyklu w reżyserii F. Gary’ego Graya. „Szybcy i wściekli 8” wjadą na ekrany 21 kwietnia 2017 roku. Scenariusz przygotował Chris Morgan, który współpracował aż przy pięciu odsłonach filmowej franczyzy.

Mieliśmy już zapowiedzi tego, że aktorzy odwiedzą m.in. Kubę, a także Islandię, Nowy Jork i Rosję. Mogliśmy też zobaczyć, jakie samochody zostaną pokazane w nowej części, a także mieliśmy pewne przesłanki, że na wielki ekran może powrócić... postać Paula Walkera. Był też oczywiście udostępniony zwiastun „Szybkich i wściekłych 8”.

Tym razem Dom i Letty cieszą się miesiącem miodowy, a Brian i Mia zrezygnowali z fachu i są na emeryturze. Jednak w tę pozorną harmonię wkracza tajemnicza kobieta (Charlize Theron). Tym samym Dom, wbrew wcześniejszym postanowieniom, trafia ponownie w sam środek przestępczego świata. Będzie musiał zdradzić najbliższych i stanie przed próbą, z którą nie może się równać nic, co dotychczas doświadczył w życiu.

Przed premierą kolejnej odsłony sprawdźcie swoją wiedzę na temat rozpędzonej serii. Powodzenia:

Jak dobrze znasz serię „Szybcy i wściekli”?
Rozwiąż quiz

Jak zginął Paul Walker?

Jak dobrze znasz serię „Szybcy i wściekli”?

Jak zginął Paul Walker?

Polecamy także inne nasze filmowe quizy. Czy dopasujecie zombie do filmu, jak dobrze znacie King Konga, Power Rangers czy „Kevina samego w domu”? Dowiedz się też którym rycerzem Jedi jesteś oraz sprawdź czy Vin Diesel nie ma przed Tobą tajemnic.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.