07.04.2017 12:34

QUIZ: Jak dobrze znasz serię „Szybcy i wściekli”?

Zbliżająca się premiera 8. odsłony znoszącej złote jaja serii, to dobra okazja do sprawdzenia swojej wiedzy o napędzanym koniami mechanicznymi cyklu. Jesteście szybcy i wściekli?

QUIZ: Jak dobrze znasz serię „Szybcy i wściekli”?
foto: materiały prasowe + Dzik Pejnta

Vin Diesel, Dwayne Johnson, Ludacris, Michelle Rodriguez i Tyrese Gibson wracają w nowej odsłonie cyklu w reżyserii F. Gary’ego Graya. „Szybcy i wściekli 8” wjadą na ekrany 21 kwietnia 2017 roku. Scenariusz przygotował Chris Morgan, który współpracował aż przy pięciu odsłonach filmowej franczyzy.

Mieliśmy już zapowiedzi tego, że aktorzy odwiedzą m.in. Kubę, a także Islandię, Nowy Jork i Rosję. Mogliśmy też zobaczyć, jakie samochody zostaną pokazane w nowej części, a także mieliśmy pewne przesłanki, że na wielki ekran może powrócić... postać Paula Walkera. Był też oczywiście udostępniony zwiastun „Szybkich i wściekłych 8”.

Tym razem Dom i Letty cieszą się miesiącem miodowy, a Brian i Mia zrezygnowali z fachu i są na emeryturze. Jednak w tę pozorną harmonię wkracza tajemnicza kobieta (Charlize Theron). Tym samym Dom, wbrew wcześniejszym postanowieniom, trafia ponownie w sam środek przestępczego świata. Będzie musiał zdradzić najbliższych i stanie przed próbą, z którą nie może się równać nic, co dotychczas doświadczył w życiu.

Przed premierą kolejnej odsłony sprawdźcie swoją wiedzę na temat rozpędzonej serii. Powodzenia:

Jak dobrze znasz serię „Szybcy i wściekli”?

Rozwiąż QUIZ
Jak dobrze znasz serię „Szybcy i wściekli”?

Polecamy także inne nasze filmowe quizy. Czy dopasujecie zombie do filmu, jak dobrze znacie King Konga, Power Rangers czy „Kevina samego w domu”? Dowiedz się też którym rycerzem Jedi jesteś oraz sprawdź czy Vin Diesel nie ma przed Tobą tajemnic.

Robert Skowronski
Tagi: Szybcy i wściekli Quiz