QUIZ: Rozpoznaj Transformera po zdjęciu

Kamil Dachnij
08.06.2017 15:29
QUIZ: Rozpoznaj Transformera po zdjęciu Fot. kadr z filmu

Filmowa seria o gigantycznych robotach stale się rozrasta i już niebawem ponownie zobaczymy je w reżyserii Michaela Baya w filmie „Transformers: Ostatni Rycerz”. Pamiętasz, jak nazywały się wszystkie mechy? 

Filmowa franczyza „Transformersów” jest obecnie 11 najbardziej dochodową serią w historii kinematografii. Cztery dotychczas ukazane filmy zarobiły razem 3.7 miliarda dolarów, z czego dwa z nich - „Transformers 3” z 2011 roku oraz trzy lata późniejsze „Transformers: Wiek zagłady” – indywidualnie przekroczyły miliard. Zatem nie powinno dziwić, że filmowe plany Michaela Baya, reżysera wszystkich części, zakładają nawet do 14 kolejnych filmów! Póki co oficjalnie zaplanowano jeden spin-off z Bumblebeem, ale zapewne przybędzie ich znacznie więcej w niedługim czasie.

5. odsłona, która wkroczy na ekrany naszych kin 23 czerwca 2017 roku, zapewne podzieli los swoich poprzedniczek – zarobi krocie przy standardowo złych recenzjach (choć pojawienie się sir Anthony'ego Hopkinsa może zmieni lekko odbiór). Miłość masowej publiki do kinowego wcielenia Optimusa Prime’a i jego Autobotów da się jednak wytłumaczyć w dość prosty sposób. Pomimo wielu mankamentów fabularnych, to jednego filmom o Transformersach odmówić nie można - pod względem jakości efektów specjalnych, wielkie roboty prezentują się naprawdę dobrze. W filmach dystrybuowanych przez studio Paramount pojawiło się do tej pory 28 Autobotów i aż 43 Decepticonów, więc jest to zdecydowanie duża liczba zmechanizowanych bohaterów do zapamiętania. Z tej racji pominęliśmy rozszerzanie naszego quizu do kultowego serialu animowanego, bo lista mogłaby lecieć bez końca.

Rozwiąż quiz

Jak nazywa się ten Transformer?

getImage Fot. foto: kadr z filmu

Jak nazywa się ten Transformer?

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.