QUIZ: Rozpoznaj film po jądrach

Sergiusz Kurczuk
25.09.2017 14:31
QUIZ: Rozpoznaj film po jądrach Fot. kadr z filmu

Uważasz, że jesteś w stanie rozwiązać każdy quiz z dziedziny filmu? Mamy dla Ciebie prawdziwe wyzwanie! Rozpoznasz produkcję po jądrach?

No co? Jesteśmy za równouprawnieniem! To nie są żadne jaja! Skoro powstają quizy na temat biustu kobiecych postaci z gier komputerowych, filmów, seriali i teledysków, czemu by nie wziąć pod lupę płci przeciwnej. Trzeba tylko spuścić wzrok z klatki piersiowej trochę niżej. Tym bardziej że ukazywanie moszny w kinematografii to naprawdę niszowa sprawa. Czas wydobyć na światło dzienne dyskryminowaną część ciała! Co prawda ostatnio pisaliśmy trochę o penisach w horrorach, a nawet animacjach dla dzieci, ale to nie to samo.

Oczywiście jądra dominują w gatunku, jakim jest komedia, ale występują również w filmach akcji, a nawet science fiction. Czasem są niewidocznym bohaterem, czasem wybijają się na pierwszy plan. Wiadomo, że jak moszna, to i potężny cios, albo kopniak w krocze, ale staraliśmy się wybrać jak najmniej brutalnych scen. Dobra, dość gadania! Do dzieła! Umiesz rozpoznać film po jądrach?

Rozwiąż quiz

Z jakiego filmu to jądra?

Poznaj film po jądrach 1 Fot. foto: kadr z filmu

Z jakiego filmu to jądra?

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.