QUIZ: Rozpoznaj film po jądrach

Sergiusz Kurczuk
25.09.2017 14:31
QUIZ: Rozpoznaj film po jądrach Fot. kadr z filmu

Uważasz, że jesteś w stanie rozwiązać każdy quiz z dziedziny filmu? Mamy dla Ciebie prawdziwe wyzwanie! Rozpoznasz produkcję po jądrach?

No co? Jesteśmy za równouprawnieniem! To nie są żadne jaja! Skoro powstają quizy na temat biustu kobiecych postaci z gier komputerowych, filmów, seriali i teledysków, czemu by nie wziąć pod lupę płci przeciwnej. Trzeba tylko spuścić wzrok z klatki piersiowej trochę niżej. Tym bardziej że ukazywanie moszny w kinematografii to naprawdę niszowa sprawa. Czas wydobyć na światło dzienne dyskryminowaną część ciała! Co prawda ostatnio pisaliśmy trochę o penisach w horrorach, a nawet animacjach dla dzieci, ale to nie to samo.

Oczywiście jądra dominują w gatunku, jakim jest komedia, ale występują również w filmach akcji, a nawet science fiction. Czasem są niewidocznym bohaterem, czasem wybijają się na pierwszy plan. Wiadomo, że jak moszna, to i potężny cios, albo kopniak w krocze, ale staraliśmy się wybrać jak najmniej brutalnych scen. Dobra, dość gadania! Do dzieła! Umiesz rozpoznać film po jądrach?

Rozwiąż quiz

Z jakiego filmu to jądra?

Poznaj film po jądrach 1 Fot. foto: kadr z filmu

Z jakiego filmu to jądra?

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.