11.06.2019 11:09

Quentin Tarantino fanem Marvela? Reżyser zdradza, który film z MCU jest jego ulubionym

Quentin Tarantino ceni sobie twórczość Marvela. Reżyser najwyraźniej stara się obejrzeć wszystkie produkcje, które dotychczas powstały. Który film ceni najbardziej?

Quentin Tarantino fanem Marvela
fot: shutterstock.com

Jednym z bardziej wyczekiwanych filmów 2019 roku była najnowsza produkcja Marvela "Avengers: Endgame". Film miał swoją premierę 25 kwietnia 2019 roku i od razu podbił serca fanów na całym świecie. I chociaż pojawiły się też głosy niezadowolenia, produkcja osiągnęła światowy sukces.

Quentin Tarantino jest fanem Marvela

Nie ma chyba osoby, która nie oglądałaby filmów z Uniwersum Marvela. Okazuje się, że produkcje zaskarbiły sobie także sympatię twórców innych filmów. Jedną z takich osób jest właśnie Tarantino, który podczas wywiadu dla Empire Magazine przyznał, że zainteresowały go filmy MCU:

"

Filmy oparte na podstawie komiksów, które widziałem w zeszłym roku, to "Wonder Woman" i "Black Panther". Jednak parę tygodni temu rozpocząłem przygodę z filmami Marvela i prawdopodobnie wybiorę się na Endgame. Skończyłem oglądać "Captain America: Civil War" i następną produkcją będzie "Doctor Strange" [...]. Właściwie ostatni film Marvela jaki widziałem to "Thor: Ragnarok". Uwielbiam go. To mój ulubiony film od czasu "Avengers" [...] "

Quentin Tarantino nie nakręci 10. filmu?
Quentin Tarantino nie nakręci 10. filmu?
Przeczytaj także Quentin Tarantino nie nakręci 10. filmu? Odpowiedź reżysera zaskoczyła wszystkich

"Once Upon A Time In Hollywood" Quentina Tarantino - kiedy premiera?

Wszyscy z niecierpliwością wyczekują dziewiątego filmu Quentina Tarantino "Once Upon A Time In Hollywood". Reżyser zaprezentował już swoje dzieło na festiwalu w Cannes, a 9 sierpnia 2019 roku odbędzie się światowa premiera najnowszej produkcji. Na razie do nikogo nie dotarły żadne spoilery. Tarantino prosił bowiem o niezdradzanie tego, co dzieje się na ekranie.

Zobacz także: Córka Bruce'a Lee ma żal do Quentina Tarantino za "Once Upon a Time in Hollywood"

Tagi: Quentin Tarantino Marvel Once Upon a Time in Hollywood