31.05.2019 11:30

Quentin Tarantino nie nakręci 10. filmu? Odpowiedź reżysera zaskoczyła wszystkich

Kiedy powstanie 10. film Quentina Tarantino? Na to pytanie odpowiedział niedawno sam reżyser, który zaskoczył wszystkich. Czy może się okazać, że "Once Upon a Time in Hollywood" będzie ostatnim filmem Tarantino?

Quentin Tarantino nie nakręci 10. filmu?
fot: shutterstock.com

Quentin Tarantino od zawsze twierdził, że kręcenie filmów jest dla młodych osób. Sam w jednym z wywiadów stwierdził, że w swojej karierze zamierza nakręcić tylko 10 dzieł, ale wszystko może ulec zmianie... Reżyser od zawsze uważa, że lepiej odejść, kiedy jeszcze jest się w formie. W sierpniu 2019 roku do kin ma trafić dziewiąty film Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood". Niektórzy twierdzą, że to może być jego najlepszy film.

Quentin Tarantino nie nakręci 10. filmu?

W ostatnim wywiadzie, którego Tarantino udzielił dla Cinema Canal+, dziennikarz zapytał reżysera, czy możemy się spodziewać 10. filmu. Quentin udzielił odpowiedzi, która zaskoczyła wszystkich:

"

Zawsze mówiłem, że nakręcę 10 filmów jeśli nie skończę 60 lat więc to zależy od tego, co przyjdzie pierwsze. Jeśli skończę 60 lat, wtedy nie będzie 10 filmu. "

Emmanuelle Seigner o filmie Tarantino
Emmanuelle Seigner o filmie Tarantino
Przeczytaj także Żona Romana Polańskiego krytykuje Quentina Tarantino za "Once Upon a Time in Hollywood"

Quentin Tarantino ma obecnie 56 lat, a to daje mu 4 lata na nakręcenie ostatniego filmu w jego karierze. Z pewnością będzie musiał się śpieszyć, jeśli zależmy mu na finałowej produkcji. W tym samym wywiadzie opowiedział o procesie powstawania dzieł, który obejmuje rok wydania najnowszej produkcji, rok relaksu i w końcu skupienie się na nowym pomyśle. Możemy się zatem spodziewać, że ostatnia produkcja rozpocznie się za około 2 lata. Może się jednak okazać, że "Once Upon a Time in Hollywood" będzie ostatnim filmem reżysera. 

Zobacz także: Oficjalny zwiastun "Once Upon a Time in Hollywood" Quentina Tarantino
 

Tagi: Quentin Tarantino Once Upon a Time in Hollywood