R.L. Stine potwierdził tytuł drugiej części „Gęsiej Skórki” i podał datę premiery filmu

Kamil Kacperski
08.03.2018 16:12
R.L. Stine potwierdził tytuł drugiej części „Gęsiej Skórki” i podał datę premiery filmu Fot. materiały prasowe

Tytuł zapowiedziany przez twórcę serii grozy dla młodzieży sugeruje, że w 2. części cyklu powróci złoczyńca doskonale znany wszystkim fanom książek i poprzednich produkcji na podstawie twórczości Stine'a.

Wiele osób bardzo dobrze kojarzy „Gęsią skórkę” z serialu nadawanego na stacji Fox Kids. Hollywood w 2015 roku postanowiło zwrócić swoje oczy w kierunku tego tytułu, ale zamiast produkcji telewizyjnej, zrobili z niego serię filmów. Pierwsza część z Jackiem Blackiem w roli Stine'a dostanie kontynuację, której premiera zaplanowana została na rok 2018.

Twórca serii, R.L. Stine, potwierdził na swoim Twitterze, że 7 marca 2018 roku ruszyły zdjęcia do drugiej części cyklu, zatytułowanej oficjalnie „Slappy Halloween”, co jest nawiązaniem nie tylko do hasła „happy halloween” (wesołego halloween), ale także do postaci Slappy'ego, przeciwnika dzieciaków znanych z „Gęsiej Skórki”. 

Tweet niestety został bardzo szybko usunięty przez autora. Na szczęście portal bloody-disgusting.com zapisał treść wiadomości:

foto: bloody-disgusting.com Fot. foto: bloody-disgusting.com

Mam przyjemność ogłosić, że dzisiaj rozpoczęły się zdjęcia do nowego filmu z serii „Gęsia Skórka”. Tytuł: „Slappy Halloween”. W międzyczasie, wydaliśmy nową szkołę z serii Gęsia Skórka: SlappyWorld.

„Slappy Halloween” - kiedy premiera?

Premiera drugiej części cyklu zaplanowana jest na 12 października 2018 roku. Twórcy niewątpliwie będą chcieli wydać film jeszcze przed tegorocznym Halloween, więc ta data raczej nie ulegnie zmianie. Reżyserem produkcji jest Ari Sandel, znany z komedii młodzieżowej „THE DUFF [#ta brzydka i gruba]”. Artysta zdobył Oscara 2005 za krótkometrażowy film „West Bank Story”. Scenarzystą został Rob Lieber, który obecnie pracuje nad skryptem sequela. 

Kto pojawi się w obsadzie „Slappy Halloween”?

W „Gęsiej skórce 2” pojawi się Madison Iseman, która wystąpiła w filmie „Jumanji 2”. Niektórym widzom może być również znana z serialu „Still the King” oraz horroru „Tales of Halloween”. Isemanwydaje się być więc odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu.

Bardzo podobnie sytuacja wygląda w przypadku Jeremy'ego Raya Taylora. Miłośnicy adaptacji powieści Stephena Kinga pamiętają rolę tego młodego aktora w horrorze pod tytułem „To”. Taylor wcielił się w jednego z ważniejszych członków Klubu Frajerów - Bena Hanscoma, który podkochiwał się w Beverly Marsh.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.