14.10.2019 15:31

Rafał Zawierucha z nową rolą. Aktor wystąpi w komedii "Po moim trupie". Kiedy premiera?

Rafał Zawierucha otrzymał kolejny angaż. Tym razem padło na komedię w reżyserii Tomasza Koneckiego. O czym opowie film i kiedy ukaże się w kinach?

Foto: PIOTR ZAJAC/REPORTER/ East News
Foto: PIOTR ZAJAC/REPORTER/ East News

Rafał Zawierucha to w ostatnim czasie bardzo gorące nazwisko na polskim rynku filmowym. Wszystko rzecz jasna za sprawą występu w filmie Quentina Tarantino. Aktor otrzymał właśnie angaż do polskiej komedii w reżyserii Tomasza Koneckiego. O czym opowie film "Po moim trupie" i kiedy ukaże się w kinach?

"Po moim trupie" - Rafał Zawierucha w polskiej komedii

Akcja filmu "Po moim trupie" rozgrywać się będzie w małym, acz wyjątkowym miasteczku. Główną bohaterką filmu będzie Teresa - kobieta o zniewalającej urodzie i paskudnym charakterze. Rafał Zawierucha wcieli się tu w postać Kostka - dobrodusznego zięcia okrutnej Teresy, który pragnie, by teściowa z piekła rodem raz na zawsze zniknęła z jego życia. Na jego nieszczęście, to życzenie nieoczekiwanie się spełnia. Tajemnicze zniknięcie Teresy to jednak dopiero początek dziwnych zdarzeń, które wywrócą życie całego miasteczka do góry nogami.

Rafał Zawierucha, Sebastian Fabijański, Irek Dobrowolski
Rafał Zawierucha, Sebastian Fabijański, Irek Dobrowolski
Przeczytaj także Rafał Zawierucha i Sebastian Fabijański w filmie o fotografie z Auschwitz. Powstaje fabularna wersja dokumentu “Portrecista”

U boku Rafała Zawieruchy wystąpi Edyta Olszówka, która wcieli się w postać Teresy. Reszta obsady nie jest na ten moment znana. Reżyserem filmu jest Tomasz Konecki, twórca "Testosteronu" i "Lejdis". Głównym producentem jest Kino Polska TV, za dystrybucje odpowiada zaś Galapagos Films. Zdjęcia do filmu "Po moim trupie" ruszą w połowie 2020 roku. Premierę zaplanowano na początek 2021 roku (najprawdopodobniej styczeń lub luty).

Zobacz też: Top 25 najlepszych polskich komedii w historii

Tagi: Film News polskie filmy komedia Rafał Zawierucha