13.12.2018 12:10

Rafał Zawierucha zagra w kolejnym amerykańskim filmie pt. "The Soviet Sleep Experiment"

Aktor pochwalił się nową rolą na swoim Instagramie, na którym przedstawił zdjęcie pochodzące ze swojego nadchodzącego filmu. Zawierucha zagra radzieckiego naukowca. 

Rafał Zawierucha
foto: KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News

Rafał Zawierucha postanowił podzielić się z widzami zdjęciem ze swojego najnowszego projektu "The Soviet Sleep Experiment". Fotografia przedstawia głównych bohaterów produkcji - Zawieruchę i jego filmową żonę, którą zagra argentyńska 23-letnia aktorka Eva De Dominici.

Aktor cieszy się, że nareszcie mógł przedstawić kolejny film, w którym miał okazję wystąpić. Zdjęcia do "The Soviet Sleep Experiment" powstają obecnie w Minneapolis w USA. Zawierucha obiecał, że niebawem zdradzi nieco więcej szczegółów dotyczących filmu:

O czym będzie nowy film z Rafałem Zawieruchą?

"The Soviet Sleep Experiment" będzie niezależnym thrillerem psychologicznym. Fabuła opowie o radzieckich eksperymentach związanych z brakiem snu, które podwładni Stalina przeprowadzali w latach 40. poprzedniego wieku. Ich celem było stworzenie superżołnierza zdolnego do pokonania ogromnej ilości wrogów. Wnioskując po pierwszych zdjęciach z produkcji możemy się domyślić, że Rafał Zawierucha wcieli się prawdopodobnie w jednego z naukowców przeprowadzających eksperymenty:

Reżyserem filmu jest Barry Anderson (pracował dotychczas nad krótkometrażowymi projektami), zaś scenariusz napisał Michael Patrick McCaffrey (to jego debiut). W obsadzie oprócz Zawieruchy i De Dominici znaleźli się również: Chris Kattan, Paul Cram, Michael Villar i Evgeny Krutov. Data premiery "The Soviet Sleep Experiment" jest nieznana. 

Rafał Zawierucha zagra Romana Polańskiego u Tarantino

Przypominamy, że polskiego aktora będziemy mogli niedługo zobaczyć w nowym filmie Quentina Tarantino zatytułowanym "Once Upon a Time in Hollywood". Aktor wcieli się w Romana Polańskiego, a na ekranie będzie mu partnerowała m.in. Margot Robbie, która zagra żonę polskiego reżysera, Sharon Tate. Oprócz Robbie i Zawieruchy w nadchodzącym projekcie Tarantino zobaczymy również Brada Pitta, Leonardo DiCaprio, Ala Pacino, Michaela Madsena, Tima Rotha, Lenę Dunham, czy Dakotę Fanning. 

Premiera superprodukcji Tarantino o Los Angeles z końcówki lat 60. odbędzie się już w lipcu 2019 roku. 

Kamil Kacperski
Tagi: News Rafał Zawierucha