11.10.2018 11:04

Wiemy, kto zagra czarny charakter w filmie „Rambo 5”

Obsada kolejnej odsłony przygód Johna Rambo zaczyna się powiększać. Tym razem ogłoszono, kto zagra przeciwnika głównego bohatera.

John Rambo
foto: kadr z filmu „Rambo: First Blood”

Sylvester Stallone nie próżnuje i w pocie czoła przygotowuje się do kolejnych wyczynów na planie 5. filmu serii o Johnie Rambo, który oficjalnie zatytułowano „Last Blood”. Tymczasem fani wojennego i ekranowego weterana poznają coraz więcej szczegółów na temat nadchodzącej produkcji.

Zaledwie kilka dni temu ogłaszaliśmy, że Paz Vega wcieli się w dziennikarkę, Carmen Delgado, która wraz z Johnem Rambo stawi czoła meksykańskim kartelom narkotykowym. Tym razem poznaliśmy aktora, który zagra przedstawiciela jednego z nich. Będzie to Sergio Peris-Mencheta, hiszpański gwiazdor, którego telewidzowie mogą aktualnie oglądać w serialu Snowfall stacji FX.

Sergio Peris-Mencheta

Last Blood: Sergio Peris-Mencheta jako przeciwnik Rambo

Sergio Peris-Mencheta to hiszpański aktor teatralny, telewizyjny i filmowy, który zanim rozpoczął swoją karierę na scenie i przed  kamerą, odnosił sukcesy jako zawodnik rugby. Polscy widzowie mogą kojarzyć go przede wszystkim z ról w „Resident Evil: Afterlife” czy „Rodzinie Borgiów”.

„Rambo 5: Last Blood” Peris-Mencheta wcieli się w przywódcę meksykańskiego kartelu, Hugo Martineza, który odpowiada za porwanie młodszej siostry Carmen i z którym Rambo zmierzy się w decydującym starciu. Jak dowiedzieliśmy się już w sierpniu 2018 z opisów postaci w ogłoszeniach castingowych, Hugo jest mocno zboczonym bandziorem, któremu sprawia przyjemność zadawanie innym bólu. 

„Rambo 5: Last Blood” - kiedy premiera?

Reżyserem filmu jest Adrian Grunberg. Za scenariusz odpowiadają Stallone i Matt Cirulnick. Obecnie trwają zdjęcia do produkcji, która ma trafić na ekrany jesienią 2019.

Natalia Hluzow
Tagi: News Rambo