23.10.2018 15:56

"Rambo 5": Sylvester Stallone zaklina konie w nowym wideo z planu

72-letni aktor podzielił się nowymi zdjęciami i materiałami wideo z planu 5. części "Rambo" o podtytule "Last Blood". Tym razem aktor zaprezentował swoje wyczyny na koniu.

Rambo 5
John Rambo; foto: Lions Gate/Courtesy Everett Collection/EAST NEWS

Praca na planie produkcji "Rambo 5" wre, o czym cały czas przypomina fanom niezmordowany Sylvester Stallone. Aktor na bieżąco dzieli się fotografiami i filmikami ukazującymi jego treningi oraz nowy image Johna Rambo, który zobaczymy w nadchodzącym filmie. Dzięki ostatniemu wideo udostępnionemu przez gwiazdora na Instagramie, możemy zobaczyć, jak Sly przygotowując się do roli ranczera, ujarzmia gniadego rumaka.

Sylvester Stallone jako Rambo na koniu [WIDEO]

72-letni aktor nowym wideo po raz kolejny potwierdza swoją doskonałą formę. Widać też, że jeżdżenie konno nie jest mu obce, gdyż fantastycznie radzi sobie z różnymi trikami, które rumak wykonuje pod jego dyktando.

Prócz nowego wideo, Stallone udostępnił także szereg zdjęć z planu "Rambo 5". Fotografie ukazują Johna Rambo w deszczu oraz w jego "jaskini", rekwizyty z filmu, a także Stallone'a jako scenarzystę, który wprowadza poprawki do tekstu w przerwach między ujęciami.

"Rambo: Last Blood": obsada i twórcy

Scenariusz do "Rambo 5" jest dziełem Sylvestra Stallone'a i Matta Cirulnicka. Za reżyserię odpowiada Adrian Grunberg. Na ekranie, prócz głównej gwiazdy, pojawią się Paz Vega w roli dziennikarki partnerującej Johnowi Rambo oraz Sergio Peris-Mencheta jako główny złoczyńca z meksykańskiego kartelu. 

Obecnie trwają prace na planie. Zakłada się, że premiera "Rambo: Last Blood" odbędzie się jesienią 2019.

Natalia Hluzow
Tagi: Rambo Sylvester Stallone