18.09.2019 13:16

"Rambo: Ostatnia krew" - nowy brutalny zwiastun 5. części serii

Na dwa dni przed premierą piątej części "Rambo" pojawił się nowy zwiastun, w którym główny bohater grany przez Sylvestra Stallone'a nie patyczkuje się z wrogami.

Rambo: Last Blood
foto: kadr z filmu Rambo: Last Blood

Już niedługo fani Sylvestra Stallone'a i serii "Rambo" będą świętować. Do kin wchodzi bowiem najnowsza i prawdopodobnie ostatnia cześć przygód nieustraszonego twardziela. "Rambo: Ostatnia krew" zapowiada satysfakcjonujący koniec. Tytułowy bohater mimo swojego wieku potrafi rozprawić się z niejednym złoczyńcą, czego dowodzi nowy, brutalny i napakowany akcją zwiastun filmu.

"Rambo: Ostatnia krew" - nowy zwiastun filmu

W sieci pojawiła się nowa zapowiedź piątej części filmu, która przeznaczona jest wyłącznie dla osób, które ukończyły osiemnasty rok życia. Wszystko z powodu przemocy ukazanej w trailerze. Praktycznie cały zwiastun składa się z fragmentów scen, w których Rambo morduje swoich wrogów na różne sposoby. Prezentuje nie tylko umiejętności walki, ale również spryt, zastawiając na przestępców wymyśle śmiercionośne pułapki. Jak prezentują się w praktyce?

Jak widać, Rambo zabija swoich przeciwników na rozmaite sposoby - są przebijani, rozrywani, podpalani oraz traktowani bronią białą i palną. A to dopiero przedsmak tego, co zobaczymy w kinie. Dlaczego Rambo morduje ludzi z zimną krwią?

Foto: kadr z teasera filmu "Rambo: Ostatnia krew"/ "RAMBO 5 LAST BLOOD Trailer # 2 Teaser (NEW 2019) Sylvester Stallone Action Movie HD"
Foto: kadr z teasera filmu "Rambo: Ostatnia krew"/ "RAMBO 5 LAST BLOOD Trailer # 2 Teaser (NEW 2019) Sylvester Stallone Action Movie HD"
Przeczytaj także Pojawił się nowy, nostalgiczny teaser filmu "Rambo: Ostatnia krew"

W nowej części na pozór spokojne życie bohatera zostanie zaburzone, kiedy dojdzie do zaginięcia córki jego bliskiej przyjaciółki. Rambo wyruszy do Meksyku, gdzie natknie się na grupę przestępczą zajmującą się handlem żywym towarem. W wendecie przeciwko zwyrodnialcom pomoże mu dziennikarka, która przybyła do kraju w poszukiwaniu swojej uprowadzonej siostry. Rambo nie będzie patyczkował się ze swoimi wrogami, tylko odpowie przemocą na przemoc.

Rambo
Rambo
Przeczytaj także Sylvester Stallone własnoręcznie tworzy widły w wideo z "Rambo V"

"Rambo: Ostatnia krew" - kiedy premiera?

Za reżyserię filmu odpowiada Adrian Grunberg. Scenariusz napisali Matt Cirulnick oraz sam Stallone. W pozostałych rolach wystąpili Yvette MonrealAdriana Barraza, Paz VegaOscar Jaenada i Joaquin Cosio. Ostatniego przeciwnika Rambo zagrał Sergio Peris-Mencheta. Wcieli się w brutalnego przywódcę kartelu - Hugo Martineza. Jak tytułowy bohater rozprawi się z przestępcą? Dowiemy się już 20 września 2019 roku, kiedy "Rambo: Ostatnia krew" wejdzie do kin.

Foto: kadr ze zwiastuna filmu "Rambo: Ostatnia krew"
Foto: kadr ze zwiastuna filmu "Rambo: Ostatnia krew"
Przeczytaj także Nowy spot i klimatyczny plakat filmu "Rambo: Ostatnia krew"

Zobacz też: Sylvester Stallone wyjaśnił, czym "Rambo: Ostatnia krew" różni się od poprzednich części serii

Tagi: Zwiastuny Rambo Sylvester Stallone