Rambo naprawdę powraca! Sylvester Stallone oficjalnie potwierdził, że powstanie „Rambo V”

Natalia Hluzow
13.08.2018 15:16
Rambo naprawdę powraca! Sylvester Stallone oficjalnie potwierdził, że powstanie „Rambo V” Fot. Collection Christophel/EAST NEWS

To już potwierdzone! Sylvester Stallone nie zawiedzie swoich fanów i powróci w roli Johna Rambo w 5. odsłonie serii.

Odkąd średnio przyjęty „John Rambo” trafił do kin w 2008 roku, wciąż pojawiają się różnorodne pogłoski na temat kolejnej części serii z udziałem (lub bez) Sylvestra Stallone w rozmaitych rolach. Ostatnia informacja na ten temat ujrzała światło dzienne w maju 2018, kiedy podczas festiwalu w Cannes projekt „Rambo V” pojawił się na targach. Pisaliśmy wtedy, że Stallone pracuje nad scenariuszem filmu, a zdjęcia mają wystartować we wrześniu 2018. Wszystko to funkcjonowało jednak w ramach doniesień i spekulacji. Aż do dziś.

„Rambo V”: Sly Stallone powróci w roli Rambo

Aktor, reżyser i scenarzysta w jednym na swoim oficjalnym Instagramie umieścił fotografię i podpis, które nie pozostawiają żadnych wątpliwości - Rambo powraca!

BRUTAL POWSTAJE!... już niebawem

Wciąż nie określono jeszcze, czy Stallone stanie również za kamerą nowej odsłony „Rambo”, ale w związku z rozpoczynającymi się niebawem zdjęciami, możemy spodziewać się tej informacji na dniach. W 5. części główny bohater ma zmierzyć się z meksykańskim kartelem handarzy żywym towarem, który uprowadził córkę jego przyjaciela. Spekuluje się, że premiera filmu nastąpi jesienią 2019.

Gwiazdy kina akcji lat 80. wciąż w formie?

John Rambo to kolejna ikona kina akcji, która powróci na ekran w najbliższch latach. Stallone odświeżył również postać Rocky'ego w filmie „Creed”, którego sequel trafi do kin 21 listopada 2018 roku. Już niebawem zobaczymy też 6. część „Szklanej Pułapki” z Brusem Willisem w roli Johna McClane'a. Zapowiadany jest także powrót Mela Gibsona i Danny'ego Glovera w „Zabójczej broni 5”. Co sądzicie na temat takich powrotów po latach?

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.