13.08.2018 15:16

Rambo naprawdę powraca! Sylvester Stallone oficjalnie potwierdził, że powstanie „Rambo V”

To już potwierdzone! Sylvester Stallone nie zawiedzie swoich fanów i powróci w roli Johna Rambo w 5. odsłonie serii.

Rambo
foto: Collection Christophel/EAST NEWS

Odkąd średnio przyjęty „John Rambo” trafił do kin w 2008 roku, wciąż pojawiają się różnorodne pogłoski na temat kolejnej części serii z udziałem (lub bez) Sylvestra Stallone w rozmaitych rolach. Ostatnia informacja na ten temat ujrzała światło dzienne w maju 2018, kiedy podczas festiwalu w Cannes projekt „Rambo V” pojawił się na targach. Pisaliśmy wtedy, że Stallone pracuje nad scenariuszem filmu, a zdjęcia mają wystartować we wrześniu 2018. Wszystko to funkcjonowało jednak w ramach doniesień i spekulacji. Aż do dziś.

„Rambo V”: Sly Stallone powróci w roli Rambo

Aktor, reżyser i scenarzysta w jednym na swoim oficjalnym Instagramie umieścił fotografię i podpis, które nie pozostawiają żadnych wątpliwości - Rambo powraca!

"

BRUTAL POWSTAJE!... już niebawem "

Wciąż nie określono jeszcze, czy Stallone stanie również za kamerą nowej odsłony „Rambo”, ale w związku z rozpoczynającymi się niebawem zdjęciami, możemy spodziewać się tej informacji na dniach. W 5. części główny bohater ma zmierzyć się z meksykańskim kartelem handarzy żywym towarem, który uprowadził córkę jego przyjaciela. Spekuluje się, że premiera filmu nastąpi jesienią 2019.

Gwiazdy kina akcji lat 80. wciąż w formie?

John Rambo to kolejna ikona kina akcji, która powróci na ekran w najbliższch latach. Stallone odświeżył również postać Rocky'ego w filmie „Creed”, którego sequel trafi do kin 21 listopada 2018 roku. Już niebawem zobaczymy też 6. część „Szklanej Pułapki” z Brusem Willisem w roli Johna McClane'a. Zapowiadany jest także powrót Mela Gibsona i Danny'ego Glovera w „Zabójczej broni 5”. Co sądzicie na temat takich powrotów po latach?

Czy gwiazdy kina akcji powinny grać swoje legendarne role przez 30 lat?

Natalia Hluzow
Tagi: News Rambo Sylvester Stallone