"Rambo V": poznaliśmy datę premiery filmu z Sylvestrem Stallone'em
Kamil Kacperski
01.03.2019 14:18
"Rambo V": poznaliśmy datę premiery filmu z Sylvestrem Stallone'em Fot. kadr z filmu

Studio Lionsgate poinformowało media w oficjalnym oświadczeniu prasowym o dacie premiery nadchodzącej 5. części "Rambo", noszącej podtytuł "Last Blood". Kiedy film zobaczymy w kinach?

Jest to jedna z niewielu rzeczy dotyczących "Rambo V", o której nie poinformował nas sam Sylvester Stallone. Wyręczyła go w tym wytwórnia Lionsgate, która poinformowała media, iż premiera prawdopodobnie ostatniego filmu o przygodach Johna Rambo odbędzie się jeszcze w 2019 roku, a konkretnie 20 września. Oznacza to, że do premiery filmu zostało jeszcze trochę ponad pół roku. 

Rambo V - o czym będzie film?

A o czym opowie kontynuacja "Rambo" z 2008 roku? Jeśli wierzyć Sylvestrowi Stallone'owi, to Rambo na początku produkcji będzie próbował żyć w spokoju na swojej rodzinnej farmie. Dotychczasowe zdjęcia, którymi na Instagramie podzielił się z fanami Sly prezentowały bohatera jako zaklinacza koni i farmera. Dopiero pewne tragiczne wydarzenia związane z dziennikarzem, młodą kobietą i meksykańskim kartelem spowodują, że w Johnie Rambo obudzą się dawne instynkty i wszyscy złoczyńcy na jego drodze będą musieli się zacząć bać. 

Ostatnie zdjęcia z filmu prezentowały nam jedną z głównych bohaterek, Gabriellę, która postanawia odwiedzić swojego ojca w Meksyku. Widzieliśmy na nich również samego Rambo oraz babcie młodej kobiety. Obydwoje odradzali Gabrielli podróż na południe, mówiąc jej, że ojciec ją porzucił i nie powinna z nim mieć żadnych koneksji. 

Przeczytaj także

Rambo V - poznaliśmy datę premiery

Stallone w 2018 roku, że co kilka dni będzie publikował na swoim Instagramie nowe zdjęcia z "Rambo V". Aktor zdradził, że będzie to robił aż do kinowej premiery filmu o byłym żołnierzu. Cóż, teraz przynajmniej wiemy, kiedy się ona odbędzie - "Rambo: Last Blood" zobaczymy już 20 września 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.