01.03.2019 14:18

"Rambo V": poznaliśmy datę premiery filmu z Sylvestrem Stallone'em

Studio Lionsgate poinformowało media w oficjalnym oświadczeniu prasowym o dacie premiery nadchodzącej 5. części "Rambo", noszącej podtytuł "Last Blood". Kiedy film zobaczymy w kinach?

Rambo
foto: kadr z filmu

Jest to jedna z niewielu rzeczy dotyczących "Rambo V", o której nie poinformował nas sam Sylvester Stallone. Wyręczyła go w tym wytwórnia Lionsgate, która poinformowała media, iż premiera prawdopodobnie ostatniego filmu o przygodach Johna Rambo odbędzie się jeszcze w 2019 roku, a konkretnie 20 września. Oznacza to, że do premiery filmu zostało jeszcze trochę ponad pół roku. 

Rambo V - o czym będzie film?

A o czym opowie kontynuacja "Rambo" z 2008 roku? Jeśli wierzyć Sylvestrowi Stallone'owi, to Rambo na początku produkcji będzie próbował żyć w spokoju na swojej rodzinnej farmie. Dotychczasowe zdjęcia, którymi na Instagramie podzielił się z fanami Sly prezentowały bohatera jako zaklinacza koni i farmera. Dopiero pewne tragiczne wydarzenia związane z dziennikarzem, młodą kobietą i meksykańskim kartelem spowodują, że w Johnie Rambo obudzą się dawne instynkty i wszyscy złoczyńcy na jego drodze będą musieli się zacząć bać. 

Ostatnie zdjęcia z filmu prezentowały nam jedną z głównych bohaterek, Gabriellę, która postanawia odwiedzić swojego ojca w Meksyku. Widzieliśmy na nich również samego Rambo oraz babcie młodej kobiety. Obydwoje odradzali Gabrielli podróż na południe, mówiąc jej, że ojciec ją porzucił i nie powinna z nim mieć żadnych koneksji. 

Rambo, Terminator, Szklana pułapka
Rambo, Terminator, Szklana pułapka
Przeczytaj także Top 10 najsłynniejszych twardzieli kina akcji

Rambo V - poznaliśmy datę premiery

Stallone w 2018 roku, że co kilka dni będzie publikował na swoim Instagramie nowe zdjęcia z "Rambo V". Aktor zdradził, że będzie to robił aż do kinowej premiery filmu o byłym żołnierzu. Cóż, teraz przynajmniej wiemy, kiedy się ona odbędzie - "Rambo: Last Blood" zobaczymy już 20 września 2019 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: News Rambo Sylvester Stallone