„Rambo” czy „Rocky”? Z kim kojarzy Ci się Sylvester Stallone? [SONDA]

Sergiusz Kurczuk
03.10.2018 15:25
„Rambo” czy „Rocky”? Z kim kojarzy Ci się Sylvester Stallone? [SONDA] Fot. kadry z filmów Rambo 2 i Rocky

Czy Sylvester Stallone to Rambo czy Rocky? Zagłosujcie w naszej sondzie!

Sylvester Stallone to jeden z aktorów, którzy zapisali się w historii, jako żywe legendy i ikony popkultury. Mimo 72 lat na karku wciąż angażuje się w filmy, wymagające dyscypliny, kondycji i siły fizycznej. W ciągu swojej kariery wystąpił w wielu produkcjach i nie wszystkie opierały się na wybuchach i mordobiciu. Fani pamiętają go jednak głównie z powodu dwóch postaci, które dane mu było stworzyć - Johna Rambo i Roberta „Rocky'ego” Balboę. Która z nich jest popularniejsza?

Sylvester Stallone - Rambo czy Rocky?

Żeby odpowiedzieć na to niezwykle trudne pytanie, postanowiliśmy stworzyć sondę i zadać je naszym czytelnikom. Ten sposób zdał egzamin w przypadku Harrisona Forda, więc wykorzystujemy go po raz kolejny. Obie serie filmowe zyskały ogromną popularność i spowodowały, że Sly stał się bożyszczem tłumów. Produkcje o Rambo to typowe filmy akcji, które stały się klasyka tego gatunku. Opowiadają o weteranie wojny w Wietnamie, który własnoręcznie jest w stanie pokonać całą armię wrogów. Do tej pory powstały 4. części przygód Rambo. 

Seria „Rocky” to dramat sportowy, pokazujący ciężką pracę utalentowanego boksera. W pierwszej części mogliśmy obserwować drogę na szczyt tytułowego bohatera. W kolejnych produkcjach Balboa stawał oko w oko z kolejnymi ringowymi przeciwnikami i przeciwnościami losu. O samym Rockym powstało 6 filmów, a po latach serię uzupełniono spin-offem „Creed”

Przechwytywanie

Która rola Stallone'a jest ważniejsza? Zapraszamy do udziału w naszej sondzie. Na odpowiedzi czekamy do 10 października 2018 roku. 

„Rambo 5”, „Creed II” - kiedy premiera?

Popularność obu serii jest na tyle duża, że do tej pory powstają kolejne produkcje opowiadające o Rambo i Rockym. Sly pracuje obecnie na planie „Rambo 5”. Na razie nie wiadomo, kiedy film wejdzie na ekrany kin. Stallone'a zobaczymy jednak niedługo w 2. części filmu „Creed”, w którym ponownie wcieli się w podstarzałego Balboę, trenującego młodego boksera, granego przez Michaela B. Jordana. Film trafi do Polski 23 listopada 2018 roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.