14.03.2019 10:49

Rambo gotowy do ataku na nowym zdjęciu z planu 5. części filmu

Sylvester Stallone podzielił się nowym zdjęciem z planu nadchodzącego filmu "Rambo 5: Last Blood". Wygląda na to, że tytułowy bohater nadal jest w stanie zajść za skórę swoim wrogom.

Sylvester Stallone (Rambo 2)
foto: kadr z filmu Rambo 2

Wczesna jesień 2019 roku będzie należała do legendy kina akcji - Rambo. Zaprawiony w boju były marines powróci w 5. i prawdopodobnie ostatniej części cyklu słynnych filmów. W roli głównej ponownie wystąpi Sylvester Stallone.

Sylvester Stallone
Sylvester Stallone
Przeczytaj także Sylvester Stallone wystąpi w filmie superbohaterskim "Samaritan"

72-letni aktor zaprezentował na swoim Instagramie kolejne zdjęcie z planu "Rambo 5: Last Blood". Mimo wieku John Rambo nadal jest gotowy, by zabić. 

"Rambo 5: Last Blood" - zdjęcie z planu filmu

W najnowszej produkcji reżyserowanej przez Adriana Grunberga, Rambo wyruszy do Meksyku, by odbić uprowadzoną córkę dawnego przyjaciela. Za porwaniem stoi kartel narkotykowy, którego członkowie na własnej skórze przekonają się, że nie warto zadzierać z Johnem Rambo. Potwierdza to zdjęcie z planu filmu, które pojawiło się na Instagramie Stallone'a.

"

Podczas robienia bardzo niebezpiecznego zdjęcia! "

Widzimy na nim tytułowego bohatera, który stoi z napiętym łukiem gotowy do strzału. Grot strzały jest skierowany w kierunku obiektywu aparatu. Być może jesteśmy świadkami sesji fotograficznej, której efekty trafią na plakaty "Rambo 5: Last Blood". Zdjęcie, które zaprezentował Sly, jest ewidentnym nawiązaniem do poprzednich części serii filmów o Rambo.

Łuk i strzałystałym elementem rynsztunku tytułowego bohatera. 

"Rambo 5: Last Blood" - kiedy premiera?

W nadchodzącej produkcji oprócz Stallone'a, który jest również współtwórcą scenariusza (wraz z Mattem Cirulnickiem), zobaczymy między innymi Adrianę Barrazę, Paz Vegę, Yvette Monreal Sergio Peris-Menchetę, Oscara Jaenadę oraz Joaquína Cosío. Film trafi na ekrany kin 20 września 2019 roku. 

>>Zobacz też: W 5. części Rambo miał początkowo walczyć z potworem<<

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Rambo Sylvester Stallone