13.06.2019 15:32

Rambo kontra Bękarty diabła w brutalnej przeróbce

Ostatnio w sieci zadebiutowały zwiastuny filmów "Rambo 5: The Last Blood" i "3 From Hell". Z tej okazji powstał mashup obu filmów, zapowiadający piekielny pojedynek.

kadry z filmów Bękarty diabła i Rambo 4
foto: kadry z filmów Bękarty diabła i Rambo 4

Jesienią 2019 roku w kinach zadebiutują dwie kontynuacje dobrze znanych serii. Mowa o filmach "Rambo 5: The Last Blood" i "3 From Hell". Pierwszy z tytułów opowie prawdopodobnie o ostatniej przygodzie Johna Rambo. Drugi to sequel filmów Roba Zombie "Dom tysiąca trupów" oraz "Bękarty diabła". Niedawno w sieci zadebiutowały zwiastuny obu produkcji. Nie trzeba było długo czekać, żeby powstała przeróbka łącząca "Rambo 5: The Last Blood" z "3 From Hell".

"Rambo 5: The Last Blood" i "3 From Hell" - mashup obu filmów

Twórca kanału YouTube JoBlo Horror postanowił odpowiedzieć na pytanie: co by było, gdyby Rambo istniał w tym samym świecie, w którym funkcjonuje piekielna rodzinka z filmów Roba Zombie. Z tego powodu powołał do życia mashup, w którym wykorzystał fragmenty zwiastunów obu tytułów i zmontował je w taki sposób, żeby stanowiły spójną całość. Jak prezentuje się efekt tej pracy?

Być może połączenie serii "Rambo" z produkcjami Zombie nie jest czymś oczywistym, ale okazuje się, że te dwie marki mogłoby ze sobą współistnieć w corssoverze. Pytanie tylko, kto zwyciężyłby w pojedynku.

Kto wygrałby w pojedynku?

A co gdyby Iniemamocni byli grani przez rodzinę z „Family Guya”?
A co gdyby Iniemamocni byli grani przez rodzinę z „Family Guya”?
Przeczytaj także A co gdyby Iniemamocni byli grani przez rodzinę z „Family Guya”?

"Rambo 5: The Last Blood" i "3 From Hell" - kiedy premiery filmów?

W filmie Adriana Grunberga Sylvester Stallone wcieli się ponownie w Johna Rambo. Tym razem były marines, będzie musiał stawić czoła meksykańskiemu kartelowi narkotykowemu, by odbić swoją młodą przyjaciółkę, która jest dla niego jak córka. W pozostałych rolach wystąpiły Paz Vega i Sheila Shah. Produkcja wejdzie na ekrany polskich kin 20 września 2019 roku. W "3 From Hell" ponownie zobaczymy bandę psychopatów, w których wcielili się Bill Moseley, Sheri Moon Zombie oraz Sid Haig. Tytułowi bohaterowie powrócili z zaświatów z żądzą zemsty. Film trafi do kin we wrześniu 2019 roku. Na razie nie podano dokładnej daty premiery.

Zobacz też: Blues Brothers jako Faceci w czerni ratują E.T. przed szturmowcami, Predatorem i Obcym. Zobacz zabawny mashup

Tagi: Duperele Rob Zombie Rambo Sylvester Stallone Horror Bękarty diabła