26.09.2019 10:55

Rambo powiedział sobie dość. Sylvester Stallone pożegnał fanów postaci

„Rambo: Ostatnia krew” to finałowy film o śmiertelnie groźnym żołnierzu granym przez Sylvestra Stalonne’a. Aktor opublikował emocjonalne pożegnanie z postacią oraz fanami.

Sylvester Stallone
foto: materiały prasowe Lionsgate

Trzeba wiedzieć, kiedy zejść ze sceny niepokonanym. „Rambo: Ostatnia krew” to pożegnanie się z rolą Sylvestra Stallone’a, jednej z największych gwiazd kina akcji. Tytuł symbolicznie nawiązuje to pierwszej odsłony serii, noszącej nazwę „Pierwsza krew”.

Najnowsza odsłona cyklu nie spotkała się ze zbyt ciepłym przyjęciem przez publikę. Obraz rozczarował do tego stopnia, że twórca postaci Johna Rambo publicznie stwierdził, że nie chce mieć z „Ostatnią krwią” nic wspólnego.

Rambo: Ostatnia krew
Rambo: Ostatnia krew
Przeczytaj także "Rambo: Ostatnia krew" okazał się klapą? Za film wstydzi się nawet twórca pierwowzoru

Nie pomogło nawet trzymanie kciuków za ostatniego „Rambo” przez Arnolda Schwarzeneggera, który co prawda nie przepuścił okazji żeby potrollować trochę Stallone’a, ale ostatecznie życzył mu sukcesu z „Ostatnią krwią”.

Arnold Schwarzenegger i Sylvester Stallone
Arnold Schwarzenegger i Sylvester Stallone
Przeczytaj także Schwarzenegger trolluje Stallone’a przed premierą Rambo 5. "Mój jest większy" [WIDEO]

Sylvester może czuć się rozczarowany przyjęciem filmu przez widzów, zniósł to jednak jak mężczyzna. W opublikowanym na Twitterze filmie żegna się z rolą, nie ukrywając wzruszenia.

Sylvester Stallone żegna się z Rambo. Aktor wzrusza się na filmie dla fanów

Aktor pojawia się na nagraniu w charakteryzacji, pokazując rany, jakie John Rambo odniósł w swoim finalnym występie.

Sylvester Stallone przyznał, że granie postaci Rambo było dla niego dużym wyzwaniem. W czasie kręcenia zdjęć schudł dobre 6 kg.

Z wypowiedzi aktora wynika, że była to dla Johna Rambo „ostatnia bitwa” i weteran będzie mógł zażyć w końcu spokojnego życia, dopóki nie przypomni sobie o nim studio filmowe i nie zdecyduje się na reboot serii.

Zobacz także: "Rambo: Ostatnia krew" - nowy brutalny zwiastun 5. części serii 

Obejrzelibyście więcej filmów o Rambo?

Tagi: News Rambo Sylvester Stallone