Rami Malek znów zachwyca jako Freddie Mercury na nowym zdjęciu z planu „Bohemian Rhapsody”

Natalia Hluzow
18.10.2017 12:29
Rami Malek znów zachwyca jako Freddie Mercury na nowym zdjęciu z planu „Bohemian Rhapsody” Fot. kadr z wideo

Reżyser biograficznego filmu o liderze Queen podzielił się nową fotografią z planu. Rami Malek po raz kolejny łudząco przypomina legendarnego artystę. 

Kiedy fani Queen usłyszeli, że ich idola ma zagrać niezbyt znany Rami Malek, nie wiedzieli czego się spodziewać. Jednak odkąd pojawiły się pierwsze zdjęcia, na których serialowy Mr Robot wciela się w lidera Queen, zachwytom nie ma końca. Ekscytacja wzrosła jeszcze bardziej, gdy do sieci wyciekło zakulisowe nagranie ukazujące realizację sceny, w której aktorzy odtwarzają jeden z najważniejszych występów zespołu – podczas koncertu Live Aid w 1985 roku. Wymagający fani Freddiego przygotowali nawet materiał wideo, w którym sekunda po sekundzie porównują oryginalny występ Queen z filmową kopią.

Zdjęcia do filmu wciąż trwają, więc trudno jeszcze mówić o efekcie końcowym. Niemniej jedno jest pewne – filmowy Freddie będzie wyglądał naprawdę dobrze. I myślą tak nie tylko fani artysty, ale także sam reżyser „Bohemian Rhapsody”, Brian Singer, który nie potrafi ukryć swojej ekscytacji projektem. 17 października na swoim Instagramie opublikował kolejną, zupełnie nową fotografię z planu, z dopiskiem, że „nie mógł się powstrzymać i musiał udostępnić to zdjęcie z iPhona”.

Nie dziwimy się reżyserowi, ponieważ kolejny fotos faktycznie wygląda bardzo dobrze. Teraz więc, kiedy jesteśmy już spokojni o wygląd filmowego Mercury’ego, czekamy na zdjęcia aktorów wcielających się w pozostałych członków zespołu Queen! Przypomnijmy, że gitarzystę, Briana Maya, zagra Gwilym Lee, w roli basisty, Johna Deacona, zobaczymy Joe Mazzello, zaś w perkusistę Rogera Taylora wcieli się Ben Hardy. W filmie ma pojawić się również Mike Myers.

„Bohemian Rhapsody” będzie ukazywać historię zespołu od momentu wydania albumu „A Night at the Opera” aż do legendarnego występu na koncercie Live Aid w 1985 roku. Premiera filmu została zapowiedziana na 25 grudnia 2018 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.