Rasputin, I wojna światowa i grupa złych oligarchów, czyli nowy zwiastun "The King's Man"

22.06.2020 08:33
Rasputin, I wojna światowa i grupa złych oligarchów, czyli nowy zwiastun "The King's Man" Fot. ateriały promocyjne/20th Century Studios

W sieci zadebiutował nowy zwiastun filmu "The King's Man" - prequelu popularnej serii "Kingsman". Poznajemy w nim grupę łotrów, którzy pogrążają świat w chaosie, by osiągnąć swoje niecne cele. Przeciwstawić im się może jedynie grupa niezależnych szpiegów.

Najnowszy zwiastun filmu "The King's Man" ukazuje genezę sekretnej organizacji oraz ich wrogów - międzynarodowej grupy złoczyńców, którzy marzą o dominacji świata. Jak prezentuje się nowy trailer filmu Matthew Vaughna?

"The King's Man"- nowy zwiastun filmu

W 2014 roku serca widzów podbiła adaptacja komiksu "Kingsman" autorstwa Marka Millara i Dave'a Gibbonsa. Film "Kingsman. Tajne służby" trzy lata później doczekał się części drugiej z podtytułem "Złoty krąg". Fani serii wciąż czekają na dalsze losy Gary'ego "Eggsy'ego" Unwina (Taron Egerton) i organizacji, do której należy. Na razie muszą zadowolić się prequelem pod tytułem "The King's Man".

Przeczytaj także

I mają się z czego cieszyć, bo nowy zwiastun filmu zapowiada naprawdę dobrą zabawę. Przy okazji produkcja ukaże genezę niektórych dobrze znanych wątków z oryginalnej serii. Jak prezentuje się nowa zapowiedź?

W napakowanym akcją trailerze poznajemy nie tylko nowych protagonistów, ale przede wszystkim nowych złoczyńców, na których czele  stoi sam Grigorij Rasputin (Rhys Ifans). Jego machinacje mają doprowadzić do światowej rewolucji, na której skorzysta głównie grupa wpływowych łotrów stojąca za sianiem chaosu. Wśród nich znajduje się między innymi Felix Yusupov (Daniel Brühl).

Przeczytaj także

Czoła stawią im młody Conrad (Harris Dickinson) oraz jego mentor - książę Oxfordu (Ralph Fiennes). Ten drugi z dżentelmenów postanowi powołać do życia pierwszą na świecie niezależną jednostkę szpiegowską, która po latach przerodzi się w tajną organizację dobrze znaną widzom "Kingsman".

Przeczytaj także

"King's Man: Pierwsza misja" - kiedy premiera filmu?

W pozostałych rolach wystąpili między innymi Gemma Arterton, Matthew Goode, Tom Hollander, Djimon Hounsou oraz Charles Dance. Film ukaże się w Polsce pod tytułem "King's Man: Pierwsza misja" i trafi do kin już 18 września 2020 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: Cinema City oficjalnie wraca do gry. Wiemy, kiedy otworzą się multipleksy  

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.