"Rattlesnake": Netflix zaprezentował zwiastun swojego nowego horroru
11.10.2019 15:14
"Rattlesnake": Netflix zaprezentował zwiastun swojego nowego horroru Fot. kadr z filmu Rattlesnake

Netflix zaprezentował zwiastun nowego filmu grozy zatytułowanego "Rattlesnake". Czy samotna matka wygra wyścig z czasem i odwdzięczy się tajemniczej kobiecie za uratowanie córki?

Październik za pasem, a więc kina, stacje telewizyjne i platformy streamingowe są pełne horrorów. Zarówno klasyki, jak i nowości. Do tej drugiej kategorii należy najnowsza produkcja Netfliksa pod tytułem "Rattlesnake". W sieci ukazał się pierwszy zwiastun filmu.

"Rattlesnake" - zwiastun horroru Netflix

Historia opowiada o samotnej matce, w którą wcieliła się Carmen Ejogo ("True Detective", "Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda", "Obcy: Przymierze"), która podczas podróży z córeczką, spotyka się z dziwnym wydarzeniem. Dziewczynkę gryzie tytułowy grzechotnik i jedyne źródło pomocy pochodzi od tajemniczej kobiety, mieszkającej na pustyni. Szybko okazuje się, że pomoc, wiąże się z makabryczną spłatą długu. Bohaterka będzie musiała rozpocząć walkę z czasem.

Jeśli spodziewacie się duchów, potworów i zdeformowanych kanibali biegających za ofiarami z długimi nożami, to się rozczarujecie. "Rattlesnake" to horror psychologiczny i bliżej mu do dreszczowca niż kina gore, co nie oznacza, że nie może przerazić widzów. W sieci oprócz zwiastuna pojawił się również plakat nadchodzącego filmu.

Przeczytaj także
Rattlesnake Fot. foto: materiały promocyjne/Netflix

Reżyserem produkcji został Zak Hilditch znany z takich produkcji "1922" czy "These Final Hours". W pozostałych rolach wystąpili Theo Rossi ("Luke Cage") i Emma Greenwell ("Shameless").

Przeczytaj także

"Rattlesnake" - kiedy premiera?

Produkcja trafi do bazy Netfliksa tuż przed Halloween. Premiera odbędzie się 25 października 2019 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: Gwiazda "Stranger Things" w zwiastunie horroru "The Turning"

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.