Relacja Jokera i Harley Quinn wchodzi na nowy poziom. Zobacz pierwszą scenę seksu postaci w historii DC Comics

Sergiusz Kurczuk
17.10.2017 12:12
Relacja Jokera i Harley Quinn wchodzi na nowy poziom. Zobacz pierwszą scenę seksu postaci w historii DC Comics Fot. kadr z filmu Legion Samobójców

Zawsze musi być ten pierwszy raz. Joker i Harley Quinn od dawna darzą się specyficznym uczuciem. Ich relacja po raz pierwszy w historii DC zostanie skonsumowana na łamach komiksu „Batman: White Knight”. 

Od ponad 20 lat, kiedy fani Batmana myślą o Jokerze obok automatycznie pojawia się Harley Quinn. Książę Zbrodni jest jednym z najgroźniejszych przeciwników Batmana. Jednak psycholog Harleen Quinzel nie przeszkadzało to, by zakochać się w szaleńcu do tego stopnia, że wskoczyła w kostium pajaca i biegała po Gotham, czyniąc zło. Związek Harely Quinni Jokera od zawsze nie należał do idealnych. Jeżeli można mówić o miłości między tą dwójką, to tylko o naprawdę pokręconej formie tego uczucia. Okazuje się jednak, że niebawem wszystko się zmieni.

Harley Quinn zostanie uszczęśliwiona przez znanego twórcę komiksowego Seana Murphy'ego, który na swoim koncie ma nie jedną przygodę Batmana. Murphy jest autorem (zarówno scenariusza, jak i rysunków) do najnowszej propozycji od DC Comics, zatytułowanej „Batman: White Knight”. Dochodzi w niej do przełomowej dla wszystkich fanów Mrocznego Rycerza sytuacji. Joker za pomocą środków medycznych zostaje wyleczony ze swojego szaleństwa. Dawny przestępca znany teraz jako Jack postanawia stać się Białym Rycerzem i nowym obrońcą Gotham City. Miastu zagraża bowiem jego największy złoczyńca - Batman. 

Joker zostaje również rycerzem (w białej zbroi) dla Harley Quinn. Po latach intensywnej i agresywnej relacji Jack wreszcie potrafi wykrzesać w sobie uczucie do jedynej osoby na świecie, która go kocha. Miłość między Jokerem a Harley zostanie zwieńczona w kolejnym numerze „Batman: White Knight”. Sean Murphy podzielił się na swoim Instagramie szkicem z nadchodzących zeszytów, na którym widzimy Jacka i Harleen w dość romantycznej scenie łóżkowej.

Nadchodząca scena miłosna z Jokerem i Harley Quinn. Nie jestem pewien, czy kiedykolwiek zostali ukazani nago. 

Jak zakończy się ta historia? Całość planowana jest jako 8-zeszytowa miniseria. Chociaż komiks odkrywa kolejną nieznaną twarz Jokera, to opowieść rozgrywająca się na łamach „Batman: White Knight” nie toczy się w kanonicznym uniwersum DC. Ale kto wie, może za jakiś czas wątki z dzieła Murphy'ego przenikną do inych komiksów, albo do nadchodzących filmów, w których w Jokera ponownie wcieli się Jared Leto? Amerykańska premiera drugiego numeru „Batman: White Knight” będzie miała miejsce 1 listopada 2017 roku. 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.